Kaczorowska pokazała pokoik córki. Zrezygnowała z różu i cukierkowych dekoracji typowych dla dziewczynek [ZDJĘCIA]

23 lipca 2021
Przez: : J.J

Agnieszka Kaczorowska wielkimi krokami zbliża się do drugiego porodu. Na świat przyjdzie jej druga pociecha, również córeczka – Gabrysia. Aktorka uwielbia podejmować treści związane z macierzyństwem i przygotowaniami do przyjścia na świat swoich pociech. Teraz postanowiła pokazać, jak zamieszka mała Gabrysia. Musicie to zobaczyć!

Agnieszka Kaczorowska – życie prywatne

Agnieszka Kaczorowska to szczęśliwa mama i żona. Kiedy na światło dzienne wyszła informacja o pierwszej ciąży Agnieszki na jej profilu na Instagramie oraz na Youtubie znaleźć mogliśmy liczne wpisy i nagrania dotyczące przygotowań do przyjścia na świat jej pierwszej pociechy. Agnieszka zapraszała do rozmów osoby, które specjalizują się w danej dziedzinie i przeprowadzała z nimi liczne rozmowy. Każda mama, która pierwszy raz przygotowywała się na macierzyństwo z pewnością mogła znaleźć tam treści, które pomogły jej w różnych kwestiach.

Niedawno, na profilu Agnieszki można było czytać doniesienia o drugiej ciąży. Internauci mieli nosa, bo jak się okazało, Agnieszka i Maciej spodziewali się drugiego dziecka.

Córka Gabrysia

Niedawno, w jednym z wywiadów Agnieszka otworzyła się na temat drugiej ciąży przyznac, że poród prawdopodobnie nastąpi wcześniej niż przypuszczano:

„Coś mi się wydaje, że Gabrysia przyjdzie jednak na świat trochę później, czyli na początku sierpnia. Bo tak już jest w naszej rodzinie: ja, moja mama i siostra rodziłyśmy dzieci po wyznaczonym przez ginekologa terminie”

Zobacz także: Kaczorowska o drugiej ciąży i porodzie

Teraz Agnieszka postanowiła pochwalić się pokoikiem, jaki przyszykowała dla swojej córki i Gabrysi. Aktorka połączyła meble, które odpowiadać będą zarówno dla noworodka i niemowlaka. Całość wykonana jest w drewnie i kolorach butelkowej zieleni i beżach. Rodzice zrezygnowali z cukierkowych dekoracji i kolorystyki różu, który często zdarza się w pokoikach dziewczynek, zamiast tego zdecydowali się na klimat safari, naklejając na ścianę naklejki zwierzątek. Zobaczcie kilka ujęć.

Klimat safari
Przewijak dla dziecka
Naklejki na ścianach w stylu safari
Łóżeczko z baldachimem

Jeśli jesteście ciekawi większej ilości szczegółów dotyczących pokoiku Gabrysi wejdźcie TUTAJ.

Jak podoba się Wam pokoik przygotowany przez Agnieszkę?

Źródło: Instagram Agnieszki Kaczorowskiej, Youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej