Agnieszka Kot: [wiek, Tomasz Kot, dzieci, Instagram]

15 września 2021
Przez: : KS

Agnieszka Kot to żona jednego z najlepszych, a  także najbardziej lubianych aktorów w Polsce. Mimo, że kobieta nie stara się, aby w mediach było o niej głośno, a wręcz tego unika, wiele osób zastanawia się, co wiadomo na jej temat.

Agnieszka Kot: wiek

Wielu internautów w sieci szuka informacji na temat wieku Agnieszki Kot. Niestety, okazuje się, że na próżno. Wszystko dlatego, że zarówno kobieta, jak i jej mąż bardzo dbają o prywatność jej i ich dzieci. Tajemnicą jednak nie jest, że żona Tomasza Kota ukończyła Wydział Operatorski na uczelni w Katowicach.

Wiadomo natomiast, że żona aktora pochodzi z okolic Częstochowy. Oprócz tego, że zawodowo jest związana z branżą filmową, zajmuje się także fotografią. Efekty pracy Agnieszki Kot, wszyscy zainteresowani mają okazję znaleźć na jej profilach w social mediach.

View this post on Instagram

A post shared by Agnieszka Kot (@agnikot)

Zobacz także: Co wiemy o Tomaszu Kocie?

Agnieszka Kot: żona Tomasza Kota

Okazuje się, że historia znajomości Tomasza i Agnieszki jest bardzo interesując. Otóż, w jednym z wywiadów zdradzili, iż poznali się w chwili kończenia studiów. Na pierwszym spotkaniu ze wspólnymi znajomymi, aktor od razu żartobliwie zapytał, czy kobieta zostanie jego żoną.

Ostatecznie stało się tak naprawdę, choć 6 lat później. Agnieszka i Tomasz Kot tworzą szczęśliwe małżeństwo. Mężczyzna wielokrotnie zaznacza, że to największe szczęście, jakie spotkało go w życiu. Zapewnia także, że małżonka zna go lepiej, niż on siebie sam.

Żona Tomasza Kota
Tomasz Kot z żoną Agnieszką.

Agnieszka Kot: dzieci

Owocem związku Tomasza Kota i jego żony jest dwoje dzieci. Córka Blanka przyszła na świat w 2007 roku, a więc rok po ślubie pary. Natomiast syn Leon trzy lata później. Rodzice bardzo dbają o prywatność swoich pociech. Starają się, aby nie towarzyszyły im błyski fleszy, a także by mogli spędzić spokojnie etap dorastania.

Agnieszka Kot: Instagram

Żona Tomasza Kota prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @agnikot. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 6,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz