Agnieszka Litwin: [wiek, kariera, choroba, Kabaret Jurki, Taniec z gwiazdami, Instagram]

12 lipca 2022
Przez: : KS

Agnieszka Litwin to członkini Kabaretu Jurki. Okazuje się, że kobieta zmagała się z poważną chorobą. Jest jedną z uczestniczek 13. edycji programu Taniec z gwiazdami. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o jej karierze i życiu prywatnym, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zmieszczonego poniżej!

Agnieszka Litwin: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci możemy dowiedzieć się, że kobieta urodziła się 30 stycznia 1972 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 50 lat. Prywatnie jest żoną innego artysty kabaretowego Jarosława Marka Sobańskiego. Owocem ich związku jest dwójka dzieci: córka Tola i syn Antoni.

Litwin jest absolwentką pedagogiki, a także fakultetu tanecznego na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze.

Jakiś czas temu artystka wyjawiła, że choruje na nowotwór. Lekarze usunęli złośliwe zmiany z jej piersi i wszystko wskazuje na to, że powraca do zdrowia.

Agnieszka Litwin kariera
Agnieszka Litwin

Zobacz także: Co wiemy o Katarzynie Polewany, która weźmie udział w programie Twoja twarz brzmi znajomo?

Agnieszka Litwin: kariera

Litwin zasłynęła poprzez występy z Kabaretem Jurki oraz Szum. Zdobyła kilka nagród i wyróżnień na różnych konkursach i przeglądach kabaretowych. Oprócz tego, na swoim koncie ma role w serialach telewizyjnych oraz filmach.

Już oficjalnie wiadomo, że artystka kabaretowa weźmie udział w 13. edycji programu Dancing with thw Stars. Taniec z gwiazdami. Inni celebryci, których będziemy mieli okazję zobaczyć w tanecznych zmaganiach to: Michał Mikołajczak, Jacek Jelonek, Ilona Krawczyńska, Maja Włoszczowska i Łukasz Płoszajski.

Agnieszka Litwin: Instagram

Gwiazda Kabaretu Jurki i uczestniczka 13. edycji programu Taniec z gwiazdami prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @agnieszkalitwin_official. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 6 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej