Katarzyna Polewany: [wiek, kariera, Twoja twarz brzmi znajomo, Instagram]

5 lipca 2022
Przez: : KS

Katarzyna Polewany to polska aktorka, która niedawno ukończyła szkołę aktorską. Zaraz po tym czekają ją nowe wyzwanie, jakim jest udział w jednej z edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Katarzyna Polewany: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci możemy dowiedzieć się, że aktorka urodziła się 22 lipca 1993 roku. W związku z tym, w 2022 roku skończy 29 lat. Wiadomo także, że Polewany pochodzi z Jarocina.

Jak sama mówi o sobie, artystyczne aktywności towarzyszą jej od najmłodszych lat. Potrafi śpiewać, tańczyć, a nawet brała udział w występach recytatorskich. W tym kierunku kształciła się w aktoRstudio Romy Gąsiorowskiej i innych warsztatach aktorskich. Oprócz tego, ukończyła studia na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie.

Na chwilę obecną, o jej życiu prywatnym wiadomo niewiele. Jednak możemy być pewni, że podczas udziału w programie Twoja twarz brzmi znajomo, aktorka zdradzi kilka szczegółów na swój temat.

Katarzyna Polewany kariera
Katarzyna Polewany

Zobacz także: Co wiemy o Katarzynie Ucherskiej?

Katarzyna Polewany: kariera

Co ciekawe, pierwsze kroki na cenie stawiała między innymi w polskiej wersji musicalu High School Musical. Na przestrzeni lat w teatrze miała okazję współpracować ze znanymi nazwiskami w branży aktorskiej. Do tej pory występowała na deskach Teatru Roma, Teatru Groteska oraz Gliwickiego Teatru Muzycznego.

Aktorkę mogą także kojarzyć widzowie z występów na szklanym ekranie. Mianowicie, zagrała w serialach: Zakochani po uszy, Na dobre i na złe oraz Klangor.

Już oficjalnie wiadomo, że Polewany jest jedną z uczestniczek w 17. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Premiera najnowszej serii muzycznego show będzie miała miejsce jesienią 2022 roku oczywiście na antenie Polsatu.

Katarzyna Polewany: Instagram

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @polewany. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 17 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej