Połącz się z nami

Agnieszka Mrozińska: [kim jest?, wiek, kariera, Barwy szczęścia, Instagram]

Opisy gwiazd

Agnieszka Mrozińska: [kim jest?, wiek, kariera, Barwy szczęścia, Instagram]

Agnieszka Mrozińska należy do grupy młodych aktorek, które cieszą się dużą sympatią ze strony widzów. W związku z tym, wiele osób interesuje się, co wiadomo na temat przebiegu jej kariery oraz życia prywatnego. Jeśli należycie do tego grona, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Agnieszka Mrozińska: wiek

W sieci można dotrzeć do informacji, że aktorka pochodzi z Zawiercia. Natomiast, urodziła się 10 kwietnia 1989 roku. W związku z tym, ma 31 lat. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego w Warszawie, dostała się na studia aktorskie do Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznościowych im. Jerzego Giedroycia. Następnie, ukończyła podyplomowo produkcję filmową i telewizyjną na Uczelni Łazarskiego.

Agnieszka Mrozińska: kariera

Okazuje się, że przez 11 lat była związana z Teatrem Muzycznym ,,Roma’’, gdzie regularnie występowała. Na swoim koncie ma także liczne role dubbingowe, zwłaszcza w produkcjach dla dzieci i młodzieży. Jej głos słyszeliśmy między innymi w produkcjach Disney Channel. Zagrała również w kilku spektaklach teatralnych. Telewidzowie na pewno kojarzą jej role z seriali: ,,Na dobre i na złe’’, ,,Archiwista’’ oraz ,,Belfer’’.

Agnieszka Mrozińska: ,,Barwy szczęścia’’

Dużą popularność przyniosła jej rola Marioli Kłos w serialu ,,Barwy szczęścia’’. Co ciekawe, na planie pojawiała się także we wcześniejszych odcinkach jako bohaterka drugoplanowa. Jak już wiemy, po czasie udało jej się dołączyć do podstawowej obsady produkcji TVP 2.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Agnieszknska (@agnieszkamrozinskaofficial_)

Agnieszka Mrozińska: mąż

Kobieta ma za sobą nieudane małżeństwo. Mianowicie, przez pewien czas związana była z Piotrem Jaszczukiem. Owocem ich wspólnego życia jest córka Nadia. Dziewczynka przyszła na świat w 2012 roku, w związku z czym ma już 8 lat. Aktualnie, jej partnerem jest projektant mody Alex Caprice. Wiadomo również, że mężczyzna poprosił swoją wybrankę o rękę.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Agnieska (@agnieszkamrozinskaofficial_)

Agnieszka Mrozińska: Instagram

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwa @agnieszkamrozinskaofficial_. Na chwile obecną, jej aktywność śledzi tam aż 63 tysiące użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Mka (@agnieszkamrozinskaofficial_)

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry