Bajeczny ślub aktorki z „Barw Szczęścia”. Na wesele Mrozińska przyleciała… helikopterem!

18 sierpnia 2021
Przez: : W.M.

Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice powiedzieli sobie ”tak”. Na ślubie młodej pary pojawiło się wiele gwiazd znanych z polskiego show-biznesu. Gości obowiązywał także wyjątkowy dress-code.

Gwiazda serialu Barwy Szczęscia

Agnieszka Mrozińska od lat rozwija swoją karierę aktorską. 32-latka przez 11 lat była związana z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie regularnie występowała. Widzowie znać mogą Agnieszkę także z wielu ról m.in. w serialach Na dobre i na złe, Belfer, czy Barwy Szczęścia.

To właśnie rola Marioli Kłos w dwójkowej produkcji przyniosła Mrozińskiej sporą popularność. Chociaż początkowo grana przez nią postać była drugoplanowa, po czasie udało jej się dołączyć do podstawowej obsady serialu Barwy Szczęścia.

Agnieszka Mrozińska była już raz mężatką, jednak związek z Piotrem Jaszczukiem nie przetrwał. Para doczekała się córki Nadii, która urodziła się w 2012 roku.

Ślub Agnieszki Mrozińskiej i Alexa Caprice

Od pewnego czasu Mrozińska związana jest z projektantem mody Alexem Caprice. Para postanowiła scementować swój związek i jest już po ślubie. W miniony wtorek zakochani wzięli ślub na łonie natury, a na uroczystości pojawiło się także wiele gwiazd z polskiego show-biznesu m.in. Elżbieta Romanowska czy Mateusz Damięcki. Druhnami panny młodej były natomiast Basia Kurdej-Szatan, Kamila Kamińska czy Maja Hyzy.

Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice
Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice wzięli ślub
Ślub aktorki z Barw Szczęścia
Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice wzięli ślub

Dzięki relacjom gwiazd, które zaproszone były na ślub aktorki i projektanta, wiemy, jak wyglądał ten wyjątkowy dzień.

Co ciekawe, Agnieszka Mrozińska pojawiła się na swoim ślubie w dość nietypowy sposób, bowiem przyleciała na tę uroczystość helikopterem!

Lotem z panną młodą pochwaliła się w swojej relacji na Instagramie Barbara Kurdej-Szatan, przyjaciółka i druhna panny młodej.

„Zwariowana panna młoda” – napisała Basia

Ślub Agnieszk iMrozińskiej z "Barw Szczęścia"
Agnieszka Mrozińska w dniu swojego ślubu

Wszystko wskazuje na to, że tego dnia gości weselnych obowiązywał także dress-code. Poza druhnami, które miały na sobie suknie w bladoróżowym kolorze, także pozostali goście pojawili się w ubraniach w jasnych kolorze m.in. bieli czy beżu.

źródło: Instagram Agnieszka Mrozińska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej