Agnieszka Murańka: [wiek, Klemens Murańka, dzieci, Instagram]

19 listopada 2021
Przez: : KS

Agnieszka Murańka to żona jednego z reprezentantów polski w skokach narciarskich. Nie da się ukryć, że fani tego sportu interesują się nie tylko samymi sportowcami, ale także ich najbliższymi. W związku z tym, sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Agnieszka Murańka: wiek

Niestety, w sieci na próżno szukać dokładnych informacji na temat wieku żony Klemensa Murańki. Jednakże, wszystko wskazuje na to, że jest w podobnym wieku, co skoczek narciarski, a przypomnijmy, że on w tym roku obchodził swoje 27. urodziny.

Piękna blondynka tak, jak jej mąż pochodzi z gór, a konkretnie Zakopanego. Trzeba przyznać, że sportowiec może liczyć na wielkie wsparcie ze strony swojej partnerki życiowej. Razem przechodzili także cięższe chwile, kiedy mężczyzna zmagał się z problemami ze wzrokiem.

View this post on Instagram

A post shared by Klimek Murańka (@klems221.5)

Zobacz także: Co wiemy o Klemensie Murańce?

Agnieszka Murańka: mąż

Klemens Murańka to jeden z polskich skoczków narciarskich, który na swoim koncie ma już niemałe sukcesy także na arenie międzynarodowej. Para na ślubnym kobiercu stanęła w 2015 roku na Podhalu. Na ich przyjęciu weselnym nie mogło zabraknąć pozostałych reprezentantów Polski w skokach narciarskich. Co więcej, impreza ta otrzymała nawet miano przyjęcia roku.

Trzeba przyznać, że cała oprawa tego wydarzenia wyglądała naprawdę imponująco. Mianowicie, goście weseli na przyjęcie przyjechali bryczkami, a całej imprezie klimatu dodawała góralska kapela.

Agnieszka Klemens Murańka
Agnieszka i Klemens Murańka

Agnieszka Murańka: dzieci

Okazuje się, że jeszcze rok przed ślubem para doczekała się pierwszego dziecka. Dla synka, który przyszedł na świat w 2014 roku rodzice wybrali imię Klemens – tak jak tata.

W zeszły, roku na początku stycznia, do grona ich najbliższej rodziny dołączył kolejny syn. Jednakże, mimo dużej popularności sportowiec bardzo dba o prywatność swojej rodziny. Trudno dotrzeć nawet do informacji, jakie imię rodzice wybrali dla drugiego dziecka.

Agnieszka Murańka: Instagram

Wszystko wskazuje na to, że żona Klemensa Murańki nie udziela się w mediach społecznościowych. W związku z tym, na próżno szukać jej profilu na Instagramie.

źródło: Instagram Klemensa Murańki

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej