Agnieszka Wasilewska: [wiek, partner, Instagram]

6 września 2021
Przez: : MC

Agnieszka Wasilewska jest znaną modelką, która ma na swoim koncie liczne występy i osiągnięcia w konkursach piękności. Agnieszka związana jest ze znanym aktorem. Poznajcie ją bliżej!

Kariera Agnieszki Wasilewskiej

Agnieszka Wasilewska pochodzi z Torunia i ma 29 lat. Na co dzień zajmuje się modelingiem i współpracuje z licznymi markami. Co więcej, 29-latka ma na swoim koncie udział w licznych konkursach piękności, w tym Elite Model Look, który wygrała. W 2014 roku modelka wzięła udział w konkursie Miss Polski, gdzie zdobyła tytuł I Wicemiss. Pozwoliło jej to na dalszy udział w konkursie, a co za tym idzie, Agnieszka wystąpiła w Miss Globe w Toronto.

Jeśli chodzi o wykształcenie, gwiazda jest magistrem kosmetologii i medycyny estetycznej. 5 lat temu obroniła pracę magisterską. Agnieszka w jednym z wywiadów zdradziła, że jej wielką pasją jest sport, głównie bieganie, taniec, fitness, siłownia, jazda konna, sporty ekstremalne i snowboarding.

Zobacz także: Kim jest Paulina Biernat?

Związek

Agnieszka od lat tworzy szczęśliwy związek z Piotrem Mrozem, aktorem znanym z takich produkcji jak Gliniarze, Barwy szczęścia, M jak miłość czy Komisarz Aleks. Ponadto aktor występuje także w obecnie trwającej edycji Tańca z Gwiazdami, w którym występuje w parze z Hanną Żudziewicz.

Agnieszka Wasilewska z partnerem

Instagram

Agnieszka jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, w tym Instagrama, na którym regularnie pojawiają się nowe posty i relacje. Modelkę znajdziecie pod nazwą @agnieszka_wasilewska. Na profilu pojawiają się liczne zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych, jak i urocze fotografie z partnerem. Na ten moment Agnieszkę obserwuje ponad 14 tys. osób.

źródło: Instagram Agnieszki Wasilewskiej, plotek.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz