Połącz się z nami

Agnieszka Włodarczyk jest już po ślubie? Pokazała zdjęcie…

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostaną rodzicami.

Z życia gwiazd

Agnieszka Włodarczyk jest już po ślubie? Pokazała zdjęcie…

Agnieszka Włodarczyk lada dzień zostanie mamą. Tym razem na profilu aktorki pojawiło się zdjęcie, które może oznaczać, że wraz ze swoim partnerem Robertem Karasiem zdecydowali się na cichy ślub. Poznajcie więcej szczegółów.

Aktorka będzie mamą

Trzeba przyznać, że Agnieszka do tej pory niechętnie dzieliła się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Niemniej jednak od kiedy potwierdziła, że wraz ze swoim partnerem spodziewają się dziecka, na jej profilu zaczęły coraz częściej pojawiać się zdjęcia z ciążowym brzuszkiem. Aktorka o tym, że zostanie mamą, poinformowała za pomocą Instagrama, a gratulacji nie było końca.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk kupiła dwa wózki dla maluszka!

Agnieszka i Robert lada moment zostaną rodzicami. Na swoim profilu aktorka poinformowała, że w ciąży przybyło jej 18 kilogramów. Tak jak wiele kobiet w tym stanie zmaga się z przeróżnymi problemami, które nie ułatwiają jej życia niemniej jednak wyraźnie widać, że Aga promienieje. Tym razem na swoim profilu zasiała nutkę niepewności, publikując na InstaStories zagadkowe zdjęcie. Czyżby przed narodzinami dziecka zdecydowała się wyjść za mąż?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są po ślubie

Nie od dziś wiadomo, że osoby znane potrafią zaskoczyć media. Na Instagramie aktorki 10 czerwca pojawiło się wymowne zdjęcie z Urzędu Stanu Cywilnego, które Aga podpisała jedynie serduszkiem. Nie da się ukryć, że są dwie możliwości, dla których Włodarczyk pokazała poniższe zdjęcie. Aktorka prawdopodobnie wzięła ślub, bądź udała się tam, aby uznać ojcostwo. Choć nie wiadomo do końca, jaki był powód odwiedzin Urzędu Stanu Cywilnego, to słowa Agnieszki mogą wiele wyjaśniać:

„Z powodu licznych gratulacji chcieliśmy powiedzieć, że są trzy powody dla których idzie się do Urzędu Stanu Cywilnego. Pierwszy przykry, to jest zgon – tutaj się nie zgadza. Drugi to jest ślub, a trzeci to jest uznanie ojcostwa. Także domyślcie się, który z tych powodów był prawidłowy”– słyszymy na Instagramie Włodarczyk.

Zdjęcie Urzędu Stanu Cywilnego.
Czyżby Aga i Robert zdecydowali się na ślub?

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk przeszła koronawirusa będąc w ciąży!

Domyślacie się?

Źródło: Instagram Agnieszki Włodarczyk

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry