Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się wózkami – na jaki model zdecydowała się przyszła mama?

2 czerwca 2021
Przez: : MC

Agnieszka Włodarczyk wraz z partnerem wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Poród zbliża się wielkimi krokami, a przygotowania wyprawki dobiegają końca. Aktorka zakupiła również dwa wózki. Zobaczcie na jakie modele się zdecydowała. Znamy ich ceny!

Życiorys

Agnieszka Włodarczyk to niezwykle utalentowana artystka, która na swoim koncie ma karierę aktorską jak i muzyczną. Podbiła serca widzów wcielając się w tytułową rolę w filmie Sara. Agnieszka zagrała również w znanych serialach, takich jak 13 posterunekPlebania czy Pierwsza miłość. Gwiazda po udziale w programie Jak oni śpiewają rozwinęła również karierę muzyczną.

Zobacz także: Romantyczne zdjęcie Agnieszki i Roberta

Przebieg ciąży

Agnieszka przez długi czas ukrywała szczegóły ze swojego życia prywatnego. Dopiero pod koniec lipca ubiegłego roku aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z partnerem. Wkrótce okazało się, że jej wybrankiem serca jest Robert Karaś – sportowiec, mistrz i rekordzista świata w triathlonie. Para po czasie regularnie raczyła swoich obserwatorów romantycznymi kadrami, natomiast pod koniec stycznia Agnieszka Włodarczyk poinformowała, że po raz pierwszy zostanie mamą. Gratulacjom i życzeniom nie było końca, a fani aktorki ochoczo śledzą przebieg jej ciąży.

Zobacz także: Agnieszka pochwaliła się zakupami z second-handu

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się wózkami dla dziecka

Poród zbliża się wielkimi krokami, a więc przygotowania do powitania na świecie maleństwa powoli dobiegają końca. Okazuje się, że aktorka wybrała już wózek dla swojego dziecka. Zdecydowała się na wózek 3w1 z fotelikiem, marki Venicci.

“Pare dni temu dostarczono nam dwie mega fury dla maleństwa:) Mój brak decyzyjności co do koloru spowodował, że nasze słoneczko będzie jeździło na zmianę czarnym i beżowym😜Mechanizmy sztos- wózki prowadzą się jednym palcem! A ten włoski design i elegancki sznyt to klasa sama w sobie! Cieszę się jak dziecko i o to chyba chodzi w tym dniu😜” – czytamy w poście Agnieszki.

Co więcej, wózki obecnie znajdują się w promocyjnej cenie i kosztują 3 548 zł.

Jak Wam się podobają?

źródło: Instagram Agnieszkawlodarczykofficial

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej