Agnieszka Włodarczyk kusi biustem na basenie – odważne zdjęcie!

11 sierpnia 2020
Przez: : MC

Agnieszka Włodarczyk kusi dorodnym biustem na basenie! Na Instagramie aktorki pojawiło się odważne zdjęcie z wakacji. Trzeba przyznać, że ten widok robi wrażenie!

Agnieszka Włodarczyk to znana aktorka, piosenkarka jak i działaczka społeczna, która swoją popularność zawdzięcza roli w takich serialach jak “Plebania” i “13 posterunek”. Co ciekawe, swoją karierę rozpoczęła mając zaledwie 14 lat. Wystąpiła wówczas w teatrze Studio Buffo w musicalu „Metro”. W 1997 zagrała również tytułową rolę w kultowym filmie Macieja Ślesickiego “Sara”. W 2007 wygrała pierwszą edycję „Jak oni śpiewają”, dzięki czemu rozpoczęła karierę muzyczną.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk na zakupach w second-handzie. Sprawdźcie, co kupiła!

Pod koniec lipca aktorka po raz pierwszy pokazała swojego obecnego partnera. Okazuje się, że jest to znany sportowiec! Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Agnieszka Włodarczyk kusi biustem na basenie!

Tym razem aktorka tak samo jak wiele innych gwiazd opublikowała na swoim profilu zdjęcie z wakacji. Trzeba przyznać, że Agnieszka zdecydowała się na odważne zdjęcie, na którym eksponuje swoje kobiece atuty.

W opisie poinformowała czemu zawdzięcza tak piękny wygląd swojej skóry. Okazuje się, że Włodarczyk poddała się zabiegowi skinboosters, dzięki któremu skóra prezentuje się promiennie i zdrowo.

“Rewitalizacja, nawilżenie i regeneracja to coś czego moja skóra potrzebuję. Kocham słońce a jak wiadomo ono nie pomaga🤷‍♀️ Jestem już po drugim zabiegu skinboosters i oto co mogę powiedzieć. ..
Twarz wygląda zdrowo, naturalnie i ma ładny kolor. Rysy twarzy jakie były takie są, na czym mi zależało szczególnie😜”
– czytamy w opisie pod zdjęciem.

Mimo, że post skupia się na pielęgnacji ciała, internauci zdecydowanie większą uwagę zwrócili na zamieszczone zdjęcie. Trzeba przyznać, że ciężko od niego oderwać wzrok.

Pod zdjęciem nie zabrakło komentarzy przepełnionych komplementami:

“Co za widok ! Dech zapiera, piękna !🤩😘😍”

“Nieziemska.”

“Aga klasa od lat. Powala wszystkich. 👌”

“Cudownie wyglądasz kochana 💓” – piszą internauci.

Co sądzicie o najnowszym zdjęciu Agnieszki Włodarczyk?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej