Agnieszka Włodarczyk opublikowała romantyczne zdjęcie z partnerem – uroczy widok!

6 września 2020
Przez: : MC

Agnieszka Włodarczyk opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowo romantyczne zdjęcie ze swoim wybrankiem. Post aktorki skradł serca mnóstwa internautów.

Agnieszka Włodarczyk to znana polska aktorka i piosenkarka urodzona 13 grudnia 1980 roku w Sławnie. Swoje pierwsze kroki w karierze aktorskiej stawiała mając zaledwie 14 lat. Wystąpiła wówczas w teatrze Studio Buffo w musicalu „Metro”. Niedługo później zagrała tytułową rolę w filmie “Sara”. W tym samym roku Agnieszka otrzymała także rolę w serialu “13 posterunek”. W późniejszych latach Włodarczyk mogliśmy oglądać również w “Plebanii”, “Pierwszej miłości”, “Nigdy w życiu” i kilku produkcjach Teatru Telewizji. Co więcej, w 2007 wygrała pierwszą edycję „Jak oni śpiewają”, dzięki czemu rozpoczęła karierę muzyczną.

Agnieszka będąc na początku swojej kariery związała się z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim. Następnie była partnerką Jakuba Sicka, jednak po 9 latach rozstali się. Do 2016 roku była z Mikołajem Krawczykiem. Niedawno do mediów trafiła informacja o związku Agnieszki! Okazuje się, że aktorka jest partnerką znanego sportowca – Roberta Karasia. Utytułowanego mistrza i rekordzisty świata w triathlonie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ. Widać, że aktorka jest szczęśliwie i prawdziwie zakochana, a miłość zdecydowanie jej sprzyja!

Agnieszka Włodarczyk opublikowała romantyczne zdjęcie z partnerem

Odkąd do mediów trafiła informacja o związku aktorki, Agnieszka coraz chętniej publikuje ich wspólne zdjęcia i relacje. Warto również wspomnieć, że artystka aktywnie działa w mediach społecznościowych, w szczególności na Instagramie, gdzie regularnie publikuje posty. Jej profil cieszy się dużą popularnością i obserwuje go aż 150 tys. osób!

Tym razem na Instagramie aktorki pojawiło się nowe zdjęcie z partnerem! Para romantycznie patrzy sobie w głęboko w oczy. Trzeba przyznać, że to niezwykle uroczy widok. Zobaczcie sami!

Aktorka podpisała zdjęcie krótko, ale wymownie:

“jeden jedyny”

Trzeba przyznać, że Agnieszka z Robertem wyglądają niezwykle uroczo. Widać, że mają się ku sobie. Pod zdjęciem nie zabrakło również komentarzy od zachwyconych internautów. Czytamy:

“Oboje tak nieprawdopodobnie piękni!”

“Wow, cudni❤️❤️❤️”

“Dużo dużo miłości❤️”

Jak podoba Wam się ich najnowsze zdjęcie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej