Agnieszka Włodarczyk publicznie karmi piersią – jak zareagowali internauci?

30 sierpnia 2021
Przez: : MC

Agnieszka Włodarczyk na początku lipca urodziła synka. Nie da się ukryć, że mediami społecznościowymi aktorki zawładnęło macierzyństwo. Tym razem świeżo upieczona mama opublikowała ważny post, związany z karmieniem piersią.

Kariera

Agnieszka Włodarczyk to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która kojarzona jest z takimi produkcjami jak Sara, 13 posterunek czy Plebania. Utalentowana artystka działa również w branży muzycznej, a ponadto może pochwalić się zdolnościami tanecznymi. Przypomnijmy, że Agnieszka występując w Tańcu z Gwiazdami oczarowała zarówno widzów jak i jury swoim tańcem.

Obecnie Agnieszka rozwija się również w mediach społecznościowych, których jest niezwykle aktywną użytkowniczką. Na samym Instagramie aktorkę obserwuje ponad 250 tys. osób! Na profilu znajdziemy liczne zdjęcia związane z życiem zawodowym jak i prywatnym, a także posty z kampanii reklamowych.

Prywatnie, Agnieszka Włodarczyk tworzy szczęśliwy związek z Robertem Karasiem – utytułowanym i niezwykle utalentowanym sportowcem. Para pod koniec stycznia bieżącego roku poinformowała, że spodziewa się dziecka, a 7 lipca na świat przyszedł ich synek, któremu dali na imię Milan. Od tego czasu zarówno na Instagramie Agnieszki jak i Roberta regularnie pojawiają się zdjęcia i posty związane z rodzicielstwem.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk odpowiada na porady instamatek

Agnieszka Włodarczyk publicznie karmi piersią

Nie da się ukryć, że od czasu, kiedy aktorka została mamą, większość swojego czasu poświęca właśnie synkowi. Widać to również w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których Agnieszka dzieli się swoimi przemyśleniami i pokazuje, jak wygląda jej życie.

Tym razem Agnieszka opublikowała post, w którym opowiedziała o swoim wyjściu do restauracji. Świeżo upieczona mama zapomniała ze sobą zabrać mleka, butelki i pieluch, a więc zdecydowała się na publiczne karmienie piersią. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciu.

“Kiedy mały zasnął a Ty na spontanie chcesz szybko wyjść i zapominasz wziąć ze sobą butelki, mleka i pieluch🤦‍♀️ Wtedy zasada „nie karmię publicznie” jakby nie istnieje😂🤷‍♀️ Dobrze dla nas, że w restauracji nie było ludzi…” – czytamy w poście Agnieszki.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od kobiet, które dzieliły się swoimi doświadczeniami związanymi z karmieniem piersią w miejscach publicznych. Spora część osób nie widzi w tym absolutnie nic złego. Głos zabrała również Maja Staśko, która poparła normalizowanie karmienia piersią.

“Dobrze, że normalizujesz publiczne karmienie! To zupełnie ok ❤️❤️❤️”

“Są sytuacje że i tłum ludzi nie przeszkodzi w karmieniu publicznie ❣️”

“Ludzie niech sie patrza w swoje talerze :)”

“jest tyle golizny dookoła , zewsząd wylewające się silikony , ze moim zdaniem widok nawet Kawałka kobiecej piersi nie powinien nikogo gorszyć:)” – czytamy w komentarzach pod zdjęciem Agnieszki.

Co o tym myślicie?

źródło: Instagram Agnieszki Włodarczyk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej