Agnieszka Włodarczyk już otrzymuje porady od instamatek. Ostro zareagowała na pouczenia

13 lipca 2021
Przez: : W.M.

Kilka dni temu Agnieszka i jej parter powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Młoda mama wróciła już do domu  i coraz chętniej chwali się zdjęciami małego Milana. Pod jedną z fotografii, na której aktorka pokazała śpiącego synka, pojawiło się sporo rad od innych mam. Włodarczyk ostro zagregowała na złote porady na temat macierzyństwa.

Agnieszka Włodarczyk została mamą

Agnieszka Włodarczyk to znana aktorka filmowa, teatralna i serialowa, która niewątpliwie zdobyła ogromną popularność dzięki roli w głośnym filmie Sara. 40-latka ma na koncie także udział w innych znanych produkcjach np. 13 posterunek, Plebania czy Pierwsza miłość. Widzom dała sie również bliżej poznać w programach rozrywkowych Tańcu z gwiazdami i Jak oni śpiewają.

Od pewnego czasu Włodarczyk związana jest ze znanym sportowcem Robertem Karasiem. Na początku tego roku aktorka pochwaliła się radosną nowiną i zdradziła, że wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Po miesiącach radosnego oczekiwania Agnieszka wspólnie z Robertem powitali na świecie synka, któremu dali na imię Milan.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek żartuje z imienia synka Włodarczyk. Jak zagregowała młoda mama?

Włodarczyk ostro zareagowała na rady od instamatek

Dokładnie 7 lipca Agnieszka Włodarczyk urodziła dziecko. Informacją tą podzieliła się sama dumna mama, publikując na swoim Instagramie pierwsze zdjęcie synka.

Także niedawno Agnieszka pochwaliła się swoim obserwatorom kolejnym zdjęciem Milana. Pod fotką śpiącego noworodka pojawiło się wiele ciepłych komentarzy od internautów, jednak znalazły się także i porady. Obserwatorki profilu Włodarczyk poradziły młodej mamie, aby nie kładła synka na poduszce, gdyż ich zdaniem jest to zupełnie nie wskazane.

“Cudni! Pani Agnieszko…prosze wyjąć z pod główki Milana te poduche…Pozdrawiam!”

“Dziecko pierwsze miesiace zycia musi spac na klinie pod materacem albo plasko”

Na komentarze zatroskanych internautek zareagowała Agnieszka, która jasno zasugerowała, że nie życzy sobie podobnych uwag.

“to moja sprawa, nie proszę o troskę ani o rady” – napisała aktorka na swoim Instagramie

Co sądzicie na temat publicznego dawania rad młodym mamom?

źródło: Instagram Agnieszki Włodarczyk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej