Agnieszka Włodarczyk sporo odsłoniła. Odważne zdjęcie zachwyciło internatów

4 lutego 2022
Przez: : W.M.

Agnieszka Włodarczyk kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Teraz aktorka postanowiła podzielić się ze swoimi fanami odważnym zdjęciem, a figura 41-latki zachwyciła internautów.

O Agnieszce Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Na swoim koncie ma udział w takich produkcjach jak Sara, 13 posterunek, Złotopolscy czy Plebania.

Popularność aktorki sprawiła, że od lat wielu jej fanów z zaciekawieniem śledzi także jej życie prywatne. Niegdyś związana z Mikołajem Krawczykiem od pewnego czasu 40-latka związana jest z cenionym sportowcem Robertem Karasiem. W połowie 2021 roku zakochani powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko – synka Milana.

Zobacz także: Robert Karaś został mistrzem świata.

Od tego czasu Agnieszka skupiła się głównie na macierzyństwie, a swoim szczęściem często chwali się na profilu w mediach społecznościowych. Obserwatorzy aktorki znaleźć mogą w sieci wiele zdjęć Agnieszki ze swoją pociechą.

Włodarczyk pokazała ciało

Kilka miesięcy po tym, jak na świecie pojawił się synek Włodarczyk, młoda mama zdradziła swoim fanom, że w ciąży przytyła 20 kilogramów i zaraz po porodzie straciła kilka.

Zdjęcie Agnieszki Włodarczyk
fot. Agnieszka Włodarczyk

W przeciwieństwie do wielu znanych gwiazd Agnieszka nie chciala w ekspresowym tempie powrócić do formy i przyznała, że daje sobie na wszystko czas.

W ciąży nazbierałam 20 dodatkowych kilogramów, po porodzie ważyłam 8 kg mniej, a po 3,5 miesiąca zleciało kolejne 7:) I żeby była jasność, jem wszystko łącznie ze słodyczami” – pisała niedawno

Ostatnie zdjęcie, jakie pojawiło się na Instagramie Włodarczyk, na którym Agnieszka pokazała swoją sylwetkę, zachwyciło internatów. Fani nie mogli nachwalić się figury 41-latki.

Mega figura

“Przepięknie 🙂 po prostu mega figura i kadr!

O moj Boże😍😍😍🔥🔥🔥 piękna,dojrzała,kobieta👏 ciało jak marzenie!” – czytamy pod zdjęciem

Trudno nie zgodzić się z takimi opiniami. Forma Agnieszki naprawdę robi wrażenie.

źródło: Instagram Agnieszki Włodarczyk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej