Agnieszka Włodarczyk urodziła! Pokazała synka i zdradziła jego imię!

7 lipca 2021
Przez: : MC

Agnieszka Włodarczyk urodziła! Razem z partnerem, Robertem Karasiem, powitali na świecie swoją pierwszą pociechę. Gratulacjom i życzeniom nie ma końca!

Życie zawodowe

Agnieszka Włodarczyk to niezwykle utalentowana aktorka filmowa, teatralna i serialowa, która odegrała role w takich hitach jak Sara, 13 posterunek czy Plebania. Gwiazdę mogliśmy zobaczyć również w Tańcu z gwiazdami i Jak oni śpiewają, gdzie Agnieszka poznała i pokazała swój talent wokalny. Dzięki wygranej w programie, gwiazda rozwinęła również karierę muzyczną.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się zakupami z second-handu

Partner

Agnieszka Włodarczyk od lata 2020 roku związana jest z Robertem Karasiem – utytułowanym sportowcem, który na swoim koncie ma mnóstwo osiągnięć. Co ciekawe, mężczyzna jest mistrzem świata oraz rekordzistą w triathlonie. Ponadto 32-latek bierze udział w corocznych, prestiżowych zawodach Ironman odbywających się na Hawajach. 

Para na początku ukrywała swoje uczucie, jednak po czasie w sieci pojawiały się kolejne wspólne zdjęcia. Zarówno Agnieszka jak i Robert chętnie relacjonowali swoje podróże, nie szczędząc przy tym publikacji wspólnych zdjęć.

Zobacz także: Romantyczne zdjęcie Agnieszki i Roberta

Agnieszka Włodarczyk została mamą

Agnieszka pod koniec stycznia poinformowała, że wraz z partnerem spodziewają się dziecka. Aktorka zamieściła wówczas urocze zdjęcie z Robertem, na którym wyeksponowała sporych rozmiarów brzuszek. Zarówno media jak i internauci z zapartym tchem śledzili przebieg ciąży aktorki, a każde z publikowanych przez nią zdjęć spotykało się z niezwykle pozytywnym odbiorem.

Dokładnie 7 lipca na świat przyszedł synek Agnieszki i Roberta. Świeżo upieczona mama opublikowała zdjęcie synka i zdradziła jego imię.

“Milan Karaś 07.07.2021❤️❤️❤️” – czytamy.

Agnieszka Włodarczyk urodziła! Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

źródło: Instagram Agnieszkawlodarczykofficial

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej