Agnieszka Włodarczyk w ciąży! Aktorka pokazała okrągły brzuszek!

28 stycznia 2021
Przez: : MC

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży! Tą radosną nowiną pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama. Aktorka opublikowała urocze zdjęcie z partnerem i pokazała okrągły brzuszek.

Agnieszka Włodarczyk to znana polska aktorka i piosenkarka, która swoją karierę rozpoczęła już jako nastolatka. Niedługo później zagrała tytułową rolę w filmie „Sara”, a jeszcze w tym samym roku otrzymała rolę w kultowym serialu „13 posterunek”. W późniejszych latach Włodarczyk wystąpiła w wielu serialach telewizyjnych, m.in. “Plebanii” czy “Pierwszej miłości”. Wygrała również pierwszą edycję „Jak oni śpiewają”, co otworzyło jej drzwi do rozpoczęcia kariery muzycznej.

Kilka miesięcy temu Agnieszka poinformowała, ze jest w szczęśliwym związku z Robertem Karasiem – utalentowanym i utytułowanym sportowcem oraz mistrzem świata w triathlonie. Od tamtego momentu para regularnie publikowała wspólne zdjęcia w sieci, a w ostatnich tygodniach relacjonowali swoją rajską podróż do Indonezji.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub? Tym postem zdradziła wszystko!

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży!

Tym razem do mediów dotarła niesamowita wiadomość! Okazuje się, że Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży! Aktorka za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się radosną nowiną! Na swoim profilu zamieściła urocze zdjęcie z partnerem, na którym widać zaokrąglony już brzuszek. W opisie zdjęcia czytamy:

“Nowy rozdział❤️”

Gratulacjom i życzeniom nie było końca! Pod zdjęciem aktorki pojawiły się setki komentarzy od zachwyconych internautów. Wśród komentarzy czytamy:

“Piękna wiadomość Aga! Czule ściskam całą Waszą Trójkę! To jest najpiękniejszy rozdział życia! ❤️❤️❤️”

“Jak cudownie!!! ❤️❤️❤️ gratulacje 😘”

“Ależ się ucieszyłam 🙌😍🤣 no cieszę się do telefonu jak mysza do sera! Gratulacje 🤗🤗🤗♥️♥️”

My również dołączamy się do gratulacji! Życzymy mnóstwo zdrowia dla przyszłej mamy i maleństwa!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej