Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub? Tym postem zdradziła wszystko!

8 grudnia 2020
Przez: : MC

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub? Zaledwie kilka miesięcy temu aktorka wyznała, że jest w szczęśliwym związku ze znanym sportowcem. Obecnie wraz z partnerem przebywa na wyspie Gili w Indonezji. Jej najnowsze posty na Instagramie zdradzają wiele!

Agnieszka Włodarczyk to znana aktorka, piosenka i działaczka społeczna. Swoją karierę rozpoczęła w młodym wieku, mając zaledwie 14 lat. Wystąpiła wówczas w teatrze Studio Buffo w musicalu „Metro”. Aktorka następnie pojawiła się w serialu „13 posterunek” i „Plebanii”, co zapewniło jej rozpoznawalność. W 2007 wygrała pierwszą edycję „Jak oni śpiewają” i od tamtego czasu rozwinęła również karierę muzyczną.

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub?

Agnieszka aktywnie działa w social mediach. Na swoim profilu regularnie publikuje zdjęcia z życia codziennego, podróży i jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Zaledwie kilka miesięcy temu aktorka podzieliła się radosną nowiną. Oznajmiła, że jest szczęśliwie zakochana. Kim jest partner aktorki? Informacje na jego temat znajdziecie TUTAJ.

Obecnie para przebywa na wyspie Gili, należącej do Indonezji. Aktorka regularnie publikuje kadry z rajskich wczasów i dzieli się ciekawostkami związanymi z tym miejscem. Co ciekawe, jeden z ostatnich postów Agnieszki wywołał falę gratulacji i radości! Internauci uznali, że Agnieszka wzięła ślub! Wszystko za sprawą poniższego zdjęcia:

Okazuje się, że na zdjęciu oznaczona jest agencja zajmująca się organizacją ślubów oraz wykonywaniem ślubnych sesji zdjęciowych. Informacja ta nie zdołała umknąć spostrzegawczym internautom, którzy zasypali parę życzeniami i gratulacjami.

“Ale że ślub??? Jeśli tak, to serdeczne gratulacje.”

“Gratulacje 💪”

“Wed on Bali? Gratulować?” – czytamy w komentarzach.

Czy Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub? Plejada postanowiła zweryfikować tą informację, dlatego skontaktowała się z przyjaciółką Agnieszki, która poinformowała:

“Agnieszka nie wzięła ślubu. Różni ludzie mają różne profile w mediach społecznościowych. Tu akurat autor zdjęcia ma taki, a nie inny profil, jednak pragnę zaprzeczyć, jakoby Aga była po ślubie”

Myślicie, że Agnieszka Włodarczyk planuje wziąć ślub ze swoim partnerem?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej