Agnieszka Włodarczyk: [wiek, związek, dziecko, kariera, Instagram]

11 lutego 2022
Przez: : J.J

Agnieszka Włodarczyk to polska aktorka chociaż swoje umiejętności udowodniła również w innych dziedzinach – jak taniec i śpiew. Jeśli jesteście ciekawi większej ilości informacji na temat jej życia zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu.

Agnieszka Włodarczyk: wiek

Agnieszka Włodarczyk urodziła się 13 grudnia 1980 roku w Sławnie, mieście w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim.

W dzieciństwie Agnieszka mieszkala w różnych miastach Polskich m.in. w Ciechanowie i Poznaniu. Obecnie mieszka w Warszawie jednak dużo podróżuje. Często wyjeżdża na dłuższe wakacje w różne zakątki świata.

Na swoim koncie ma kilka związków. Do jednego z najgłośniejszych należy ten z Mikołajem Krawczykiem. Agnieszka i Mikołaj byli parą cztery lata. W 2020 roku związała się z Robertem Karasiem, z którym ma synka Milana.

Zobacz także: Figura Agnieszki Włodarczyk po porodzie robi wrażenie

Agnieszka Włodarczyk
Agnieszka Włodarczyk z rodziną

Agnieszka Włodarczyk: kariera

Śmiało można powiedzieć, że Agnieszka to prawdziwy człowiek orkiestra – aktorka, piosenkarka, działaczka społeczna ale również osobowość medialna. Swoją karierę aktorską rozpoczęła w wieku zaledwie 14 lat, kiedy zadebiutowała w teatrze Studio Buffo w musicalu Metro. W 1997 roku zaliczyła pierwszy debiut w filmie, wcielając się w postać tytułowej Sary. Na swoim koncie ma również udział w takich produkcjach jak: Plebania, Pierwsza miłość,  E=mc² , Nigdy w życiu!, Kac Wawa czy Diablo. Wyścig o wszystko.

Dodatkowo udowodniła swój talent w muzyce wygrywając pierwszą edycję programu Jak oni śpiewają. Wówczas rozpoczęła się kariera muzyczna Włodarczyk. Agnieszka wydała m.in. singiel Jak oni śpiewają, album studyjny Nie dla oka… czy album z kolędami Najpiękniejsze polskie kolędy.

Singiel Agnieszki Włodarczyk Zawsze byłam przez długi czas znajdował się na wysokich miejscach w listach przebojów.

Agnieszka Włodarczyk: Instagram

Agnieszkę Włodarczyk znajdziecie oczywiście w mediach społecznościowych. Jej profil na portalu Instagram nosi nazwę @agnieszkawlodarczykofficial i obserwuje go obecnie blisko 300 tysięcy fanów.

Agnieszka dzieli się z internautami przeróżnymi wpisami i zdjęciami. Pokazuje fragmenty życia zawodowego ale również prywatnego – zwykłą codzienność, bliższe i dalsze wyjazdy oraz rodzinne fotografie.

Źródło: Instagram Agnieszki Włodarczyk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej