Agnieszka Włodarczyk zdradziła płeć dziecka? Wypowiedź aktorki zasugerowała wiele!

31 marca 2021
Przez: : MC

Odkąd Agnieszka Włodarczyk poinformowała, że wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą, media z zapartym tchem śledzą losy aktorki. Z pewnością wiele osób ciekawi płeć dziecka Agnieszki. Czy gwiazda poniekąd już to zasugerowała? Poznajcie szczegóły!

Agnieszka Włodarczyk kariera

Agnieszka Włodarczyk to ciesząca się sławą, utalentowana aktorka oraz piosenkarka. Swoje pierwsze kroki w karierze aktorskiej stawiała mając zaledwie 14 lat. Wystąpiła wówczas w teatrze Studio Buffo w musicalu Metro. Następnie wcieliła się w tytułową rolę w filmie Sara. Agnieszka zagrała również w znanych serialach, takich jak 13 posterunek, Plebania czy Pierwsza miłość.

Partner Agnieszki

Kilka miesięcy temu Agnieszka zdradziła, że jest w szczęśliwym związku z Robertem Karasiem – utalentowanym i utytułowanym sportowcem oraz mistrzem świata w triathlonie. Od tamtego momentu para regularnie publikuje w sieci wspólne zdjęcia z wyjazdów, jak i życia codziennego.

Zobacz także: Urocze zdjęcia Roberta i Agnieszki

Zobacz także: Włodarczyk zakażona koronawirusem

Płeć dziecka Agnieszki Włodarczyk

Pod koniec stycznia Agnieszka za pośrednictwem Instagrama wyznała, że wraz z partnerem spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Informacja ta zachwyciła media oraz fanów aktorki, którzy z ochotą śledzą przebieg jej ciąży. Ponadto przyszła mama raczy internautów uroczymi kadrami, eksponującymi sporych już rozmiarów brzuszek.

Agnieszka Włodarczyk w ciąży

Agnieszka należy do grona osób, które niezwykle cenią swoją prywatność, a o szczegółach ze swojego życia dzielą się niechętnie. Nie mniej jednak raz na jakiś czas dzieli się faktami ze swojego życia. Ostatnio aktorka zamieściła na swoim Instagramie reklamę deski do prasowania. W obszernym poście czytamy:

“Jednak kiedy w najbliższej przyszłości na świecie ma się pojawić Twój mały słodki „klonik” zmienia się optyka.”

Wiele osób doszukało się sugestii, że gwiazda spodziewa się córki!

Myślicie, że Agnieszka rzeczywiście niefortunnie zdradziła płeć dziecka? Sądzicie, że aktorka rzeczywiście spodziewa się córeczki?

źródło: Instagram Agnieszkawlodarczykoffical

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej