Agnieszka Włodarczyk zdradziła swój sposób na zgrabną figurę – możecie być zaskoczeni!

24 sierpnia 2021
Przez: : MC

Agnieszka Włodarczyk 7 lipca po raz pierwszy została mamą. Mimo, że od porodu minęło zaledwie kilka tygodni, aktorka zachwyca swoją zgrabną figurą. Agnieszka zdradziła sekret swojej sylwetki!

Kariera

Agnieszka Włodarczyk to jedna z najpopularniejszych gwiazd w naszym kraju. Utalentowana aktorka znana jest z takich hitów jak Sara, 13 posterunek, Poranek kojota czy Plebania. Wystąpiła również w znanych programach telewizyjnych, m.in. Tańcu z Gwiazdami i Jak oni śpiewają, po którym rozwinęła się muzycznie.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Agnieszka tworzy udany związek z Robertem Karasiem – utytułowanym sportowcem. Para pod koniec stycznia bieżącego roku podzieliła się ze światem radosną nowiną! Aktorka zamieściła wówczas urocze zdjęcie z Robertem, na którym wyeksponowała ciążowy brzuszek. Dokładnie 7 lipca na świat przyszedł ich synek, któremu dali na imię Milan. Od tego czasu zarówno Agnieszka i Robert publikują w sieci liczne zdjęcia maleństwa i wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk odpowiedziała na porady instamatek

Agnieszka Włodarczyk zdradził sekret swojej figury

Artystka bardzo szybko wróciła do pracy po porodzie. Zaledwie kilka tygodni po narodzinach Milana, Agnieszka wystąpiła na koncercie Wakacyjnej Trasy Dwójki i oczarowała swoją stylizacją i figurą. Następnie gwiazdę można było zobaczyć na planie programu Jaka to melodia, gdzie ponownie oczarowała swoją sylwetką.

Z kolei sama Agnieszka zaledwie po miesiącu od porodu wyeksponowała swoją figurę w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których wyznała, że wybrała się na zakupy. Zdaniem aktorki jeszcze nie czas na kupno ubrań, za to butów – jak najbardziej!

„Jutro minie cztery tygodnie od porodu, a ja nadal mam spory brzuch:) Chciałam sobie coś kupić, ale chyba jeszcze nie ma sensu… za to buty leżą idealnie” – napisała Agnieszka.

Jedna z internautek postanowiła zapytać Agnieszkę, jak udało jej się tak szybko wrócić do formy sprzed ciąży. Okazuje się, że aktorka zdecydowała się odpowiedzieć.

“W sukience i gorsecie jest nawet nieźle😉😂” – wyznała artystka.

Agnieszka Włodarczyk zachwyca swoją figurą

Spodziewaliście się takiego rozwiązania?

źródło: Instagram Agnieszki Włodarczyk, party.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej