Połącz się z nami

Agnieszka Woźniak-Starak pojawi się na premierze „Ukrytej Gry”! Uczci pamięć męża!

News

Agnieszka Woźniak-Starak pojawi się na premierze „Ukrytej Gry”! Uczci pamięć męża!

W mediach, od jakiegoś czasu krążyły pogłoski, że żona Piotra Woźniaka-Staraka pojawi się na premierze filmu swojego męża „Ukryta Gra”, aby uczcić jego pamięć. Czy tak będzie?

Swoją premierę na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni będzie miał ostatni film Piotra Woźniaka-Staraka. Producent niestety nie doczekał tej produkcji, która bez wątpienia zapowiada się imponująco! Opis filmu i trailer możecie zobaczyć TUTAJ!

Źródło:
https://www.instagram.com/watchout_studio/

W mediach mogliśmy przeczytać, że oprócz ekipy Watchout Studio, która należała do Piotra, na festiwalu pojawi się również Agnieszka Woźniak-Starak, żeby oddać tym samym hołd mężowi, który zginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Byłby to pierwszy raz od czasu śmierci Piotra Woźniaka-Starak, kiedy dziennikarka TVN pokazałaby się publicznie.

„Chęć obecności zgłosiło aż 60 osób związanych z produkcją lub producentem. Swój udział zapowiedziała także Agnieszka Woźniak-Starak”- powiedziała Magdalena Jacoń, rzeczniczka prasowa festiwalu w Gdyni.

Jak już pisaliśmy TUTAJ! Aga po śmierci Piotra, odcięła się całkowicie od świata show-biznesu. Jedynie tydzień temu na jej koncie w mediach społecznościowych pojawiło się piękne zdjęcie magnolii. Podpis pod fotografią rozrywa serce.

Agnieszka napisała, że nie wie, czy kiedykolwiek wróci do telewizji, a w czasie żałoby po mężu może liczyć na swoich przyjaciół, którzy nawet na chwilę nie zostawiają jej samej.

Agnieszka Woźniak-Starak pojawi się na premierze „Ukrytej Gry”! Uczci pamięć męża!

View this post on Instagram

?? #semilac #032 #biscuit ?

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Jak już wiadomo, Agnieszka dotrze na festiwal.

Jej pojawienie się na pewno będzie szeroko komentowane przez media, a jak już wyżej pisaliśmy, Aga całkowicie odcięła się od życia publicznego.

Mamy nadzieję, że kiedy minie trochę czasu to Agnieszka Woźniak-Starak zdecyduje się na powrót do telewizji. Bo w tym, co robiła była naprawdę świetna! 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry