Połącz się z nami

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos po śmierci męża! Jej post chwyta za serce!

News

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos po śmierci męża! Jej post chwyta za serce!

Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego żona Agnieszka Woźniak-Starak całkowicie odcięła się od świata show-biznesu. Dzisiaj napisała obszerny post i dzięki niemu możemy w końcu się dowiedzieć jak się czuje, jak radzi sobie z żałobą po mężu i kto jest przy niej w tych trudnych chwilach! Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos po śmierci męża! Jej post chwyta za serce!

View this post on Instagram

Taaaaką rybę złapałam ?

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz po śmierci męża zabrała głos. Na jej profilu w mediach społecznościowych po tragicznym wypadku nastała cisza. Agnieszka wyłączyła również możliwość komentowania jej zdjęć, a informowaliśmy Was o tym TUTAJ!

W swoim wpisie nie zapomniała wesprzeć Gabi Drzewieckiej, która dzisiaj będzie miała swój debiut, jako prowadząca drugą edycję „Big Brothera”. Podziękowała również całej produkcji.

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos po śmierci męża! Jej post chwyta za serce!

Swój wpis zaczęła słowami:

„Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję”. 

Jak również czytamy, pomimo, że jej męża nie ma już przy niej, zostawił jej mnóstwo miłości i samych wspaniałych ludzi, na których bez wątpienia może liczyć w tych ciężkich chwilach.

Jak wcześniej wspominaliśmy nie zapomniała o swojej następczyni, której bez dwóch zdań dodała wiele otuchy przed nowym wyzwanie.

„Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też!” 

Na koniec dodała, że nie wie co będzie dalej, ale jak czytamy bez wątpienia tacy przyjaciele jakich ma Agnieszka to prawdziwy skarb!

Cały wpis Agnieszki Woźniak-Starak możecie zobaczyć poniżej!

View this post on Instagram

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam ?

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry