Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos po śmierci męża! Jej post chwyta za serce!

13 września 2019
Przez: : M.J

Po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego żona Agnieszka Woźniak-Starak całkowicie odcięła się od świata show-biznesu. Dzisiaj napisała obszerny post i dzięki niemu możemy w końcu się dowiedzieć jak się czuje, jak radzi sobie z żałobą po mężu i kto jest przy niej w tych trudnych chwilach! Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos po śmierci męża! Jej post chwyta za serce!

Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz po śmierci męża zabrała głos. Na jej profilu w mediach społecznościowych po tragicznym wypadku nastała cisza. Agnieszka wyłączyła również możliwość komentowania jej zdjęć, a informowaliśmy Was o tym TUTAJ!

W swoim wpisie nie zapomniała wesprzeć Gabi Drzewieckiej, która dzisiaj będzie miała swój debiut, jako prowadząca drugą edycję “Big Brothera”. Podziękowała również całej produkcji.

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos po śmierci męża! Jej post chwyta za serce!

Swój wpis zaczęła słowami:

“Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję”. 

Jak również czytamy, pomimo, że jej męża nie ma już przy niej, zostawił jej mnóstwo miłości i samych wspaniałych ludzi, na których bez wątpienia może liczyć w tych ciężkich chwilach.

Jak wcześniej wspominaliśmy nie zapomniała o swojej następczyni, której bez dwóch zdań dodała wiele otuchy przed nowym wyzwanie.

“Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też!” 

Na koniec dodała, że nie wie co będzie dalej, ale jak czytamy bez wątpienia tacy przyjaciele jakich ma Agnieszka to prawdziwy skarb!

Cały wpis Agnieszki Woźniak-Starak możecie zobaczyć poniżej!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej