Połącz się z nami

Agnieszka Woźniak- Starak odpowiada fanom! Jej słowa wzruszają!

News

Agnieszka Woźniak- Starak odpowiada fanom! Jej słowa wzruszają!

Agnieszka Woźniak- Starak, po miesiącu milczenia w mediach, dodała wpis na Instagramie. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Agnieszka Woźniak- Starak odpowiada fanom!

Po śmierci męża, Piotra Woźniaka- Staraka, Agnieszka usunęła się z życia publicznego. Zablokowała komentowanie swoich postów na Instagramie oraz zrezygnowała z pracy w mediach. Od czasu tragicznych wydarzeń nie wypowiadała się publicznie i nie komentowała. Jedynie w przeddzień pogrzebu w „Gazecie Wyborczej” pojawił się nekrolog , w którym dziennikarka we wzruszających słowach pożegnała swojego ukochanego męża.

Agnieszka Woźniak- Starak przerywa milczenie!

Najwidoczniej Agnieszka potrzebowała czasu i samotności, by zmierzyć się z tragicznym losem i w spokoju przeżyć żałobę. Jednak niecały miesiąc po tragicznych wydarzeniach, dziennikarka znalazła w sobie siłę, by w końcu przerwać milczenie. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła wzruszający wpis, o czym pisaliśmy tutaj.

„Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem, czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne.”

View this post on Instagram

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam ?

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Ponadto skierowała kilka słów wsparcia dla Gabi Drzewieckiej, która tego dnia miała zaliczyć swój debiut jako prowadząca „Big Brothera”.

Agnieszka Woźniak- Starak odpowiada fanom!

Pod postem Agnieszki, pojawiło się mnóstwo komentarzy, zarówno od gwiazd jak i osób, których dziennikarka nie zna osobiście. Pod wieloma wpisami, gwiazda zamieściła komentarze.

„2 lata temu przeżyłam podobną historię. Mój ukochany mąż zginął. Świat dla mnie nie istniał. Zostałam z 2 dzieci sama. Owszem, rodzina była blisko. Każdy mówi, że czas leczy rany. Ale chyba nie dla mnie. Bo cholernie boli. Od samego początku wspierałam Panią i mam nadzieję, że zaświeci jeszcze słońce dla Pani, jak i dla mnie”– napisała internautka.

„Też mam taką nadzieję, dla nas obu” – odpowiedziała Woźniak- Starak.

„Pani Agnieszko, tego, co Pani przeżyła, nikt z nas zapewne nie zrozumie. Możemy tylko próbować domyślić się. Ogrom cierpienia niewyobrażalny (…) Na tę chwilę jedynym lekarzem jest czas i parę futrzaków obok. Jestem zwykłą „Panią Kowalską”, ale proszę pamiętać, że wiele takich Pań Kowalskich myśli o Pani i wysyła Pani tylko ciepło i dobro. Życzę Pani spokoju ducha” – napisała słowa wsparcia fanka.

„Dziękuję, Wasze słowa są dla mnie bardzo ważne, pomagają.”– odpisała wzruszona Agnieszka.

Pod wieloma innymi komentarzami dziennikarka odpowiedziała wstawiając serduszko.

View this post on Instagram

?+?

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Z pewnością słowa wsparcia od fanów są dla Agnieszki bardzo ważne i pomagają jej przeżywać żałobę.


Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry