Połącz się z nami

Agnieszka Woźniak-Starak odwiedziła grób męża z najbliższą rodziną.

News

Agnieszka Woźniak-Starak odwiedziła grób męża z najbliższą rodziną.

Według relacji Super Expressu prezenterka w Dniu Wszystkich Świętych przyleciała na miejsce pochówku Piotra. Agnieszka Woźniak-Starak odwiedziła grób męża.

Piotr Woźniak-Starak zaginał na jeziorze Kisajno w nocy 18 sierpnia z soboty na niedzielę. Od niedzielnego poranka trwały jego poszukiwania. W czwartek prokuratura przekazała, że odnalezione ciało zostało zidentyfikowane. 30 sierpnia pochowano go na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie na Mazurach.

Agnieszka Woźniak-Starak odwiedziła grób męża.

Wczoraj obchodzony był Dzień Wszystkich Świętych, podczas którego rodzina, najbliżsi i przyjaciele odwiedzają groby osób, które już odeszły. Nie mogło być też inaczej w przypadku Agnieszki i najbliższych, których Piotr opuścił podczas tragicznego wypadku.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje
Instagram

Według relacji Super Expressu dziennikarka razem z rodzicami zmarłego Piotra, odwiedziła grób producenta podczas wczorajszego święta. Przylecieli oni na Mazury helikopterem, co uwiecznione zostało przez reporterów dziennika. Według relacji SE zaproszeni zostali również najbliższa rodzina oraz przyjaciele. Od rana trwały przygotowania, a przed miejscem pochówku przygotowano kwiaty oraz krzesła, aby zgromadzeni w spokoju i mogli czuwać przy grobie.

View this post on Instagram

#withmyhubby 😛❤️

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Kontrowersje wokół pochówku.

Piotr Woźniak-Starak został pochowany kilkanaście dni po tragicznym wypadku. 29 sierpnia w kościele pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie odbyła się msza żałobna w intencji zmarłego, w której uczestniczyła rodzina, przyjaciele, a także osoby znane z polskiego show-biznesu. Dzień później odbył się pogrzeb Piotra, w którym udział brali rodzina i najbliżsi, a uroczystość była skromna. Trumnę złożono w katakumbach w rodzinnej posiadłości w Fuledzie.

Po pewnym czasie grobem Piotra Wożniaka-Starak zaczął interesować się powiatowy inspektor nadzoru budowlanego. Do Komendy Powiatowej Policji w Giżycku wpłynęły zawiadomienia złożone przez wójta i dyrekcję Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczna w Olsztynie. Po kontroli stwierdzono, że miejsce pochówku znanego producenta nie spełnia wymogów stawianych katakumbom.

„Złożyłem dziś do komendanta policji w Giżycku zawiadomienie dotyczące możliwości popełnienia wykroczenia polegającego na pochówku poza obrębem cmentarza” – przekazał Marek Jasudowicz w rozmowie z PAP.

Dyrektor wojewódzkiego sanepidu w Olsztynie również przyznał, że ich zawiadomienie dotyczy tej samej kwestii.

Instagram

Na jakim etapie skończy się temat pochówku Piotra, okaże się zapewne niebawem. Tymczasem zatrzymajmy się w na chwilę i w tak wyjątkowym czasie pomyślmy o tych, którzy odeszli z tego świata.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry