Połącz się z nami

Znaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka! Potwierdziło się najgorsze!

News

Znaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka! Potwierdziło się najgorsze!

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z soboty na niedzielę. Przed godziną 4 rano policja otrzymała zgłoszenie dotyczące motorówki, która zakłócała ciszę nocną. Cała sytuacja miała miejsce nad jeziorem Kisajno!

Znaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka!

„Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione”– powiedział wiceszef MSWiA. Znaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka, taka informacja obiegła dzisiaj rano wszystkie media w kraju.

Poszukiwania milionera trwały kilka dni. Policja poinformowała, że grupa płetwonurków zlokalizowała i wyłowiła ciało prawdopodobnie Piotra Woźniaka-Staraka.

„Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym”– czytamy na Twitterze Jarosława Zielińskiego.

Izabela Niedźwiedzka-Pardela z Komendy Wojewódzkiej Policji W Olsztynie oznajmiła, że na miejscu będą wykonywane czynności procesowe z udziałem policyjnych techników kryminalistycznych i prokuratora. Policja nie udziela jak na razie informacji w tej sprawie!

Piotr Woźniak-Starak poszukiwania!

Od kiedy służby dowiedziały się o wypadku, poszukiwania były prowadzone na wielką skalę. Obszar działań był ogromny. Ratownicy poszukujący zaginionego biznesmena swoje prace prowadzili na jeziorze Kisajno, gdzie nie daleko znajduje się rezydencja rodziny Staraków!

Rodzina milionera wynajęła najlepszych płetwonurków w kraju, którzy brali udział przy poszukiwaniach Ewy Tylman.

W pobliżu motorówki, na brzegu, znajdowała się 27-letnia kobieta, która powiedziała policjantom, że podczas manewru ona i jej znajomy wpadli z łodzi do wody. Więcej na temat samego wypadku pisaliśmy TUTAJ!

21 sierpnia wszczęto śledztwo w sprawie „wypadku w ruchu wodnym, na skutek którego jedna osoba prawdopodobnie poniosła śmierć” prowadzi je Prokuratura Rejonowa w Giżycku.

Piotr Woźniak-Starak był producentem filmowym. Zajmował się produkcją m.in. takich filmów jak „Bogowie” czy „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Piotr Woźniak-Starak był pasierbem Jerzego Staraka, jednego z najbogatszych Polaków w naszym kraju.

Prywatnie był mężem Agnieszki Woźniak-Starak z domu Szulim!

Najgłębsze wyrazy współczucia dla najbliższych Piotra od całej redakcji!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry