Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z mediów społecznościowych!

20 sierpnia 2019
Przez: : J.J

Wszyscy czekają na jakąkolwiek reakcję żony Piotra Woźniaka – Staraka. Kobieta jednak postanowiła nie komentować sprawy i nie odezwała się ani razu od tego tragicznego zdarzenia.
Co dzieje się z Agnieszką? Zobaczcie!

Poszukiwania nadal w toku

Zaginięciem miliardera żyje cała Polska. Od tragicznego wypadku minęły już trzy doby, a nadal nie udało się zakończyć poszukiwań. Cały czas informujemy Was na bieżąco o całym zdarzeniu.

Zobacz także: Nowe fakty w sprawie wypadku Piotra Staraka- Woźniak! Ochroniarz obwinia się o dramat milionera!

Sprawa osnuta jest wieloma niewiadomymi, wszyscy Polacy z uporem czekają na jakąkolwiek pozytywną wiadomość w tej sprawie. Zona zaginionego, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z mediów społecznościowych! Ciężko sobie wyobrazić jaki dramat musi przechodzić. 

W momencie wydania oficjalnego oświadczenia w mediach społecznościowych fani, internauci, osoby publiczne oraz dziennikarze zaczęli wspierać Agnieszkę. Pod jej zdjęciami posypało się wiele pozytywnych komentarzy, dzięki czemu gwiazda mogła poczuć wsparcie w tej dramatycznej chwili.
Czy Agnieszka jakkolwiek skomentowała całe zdarzenie? Otóż nie! W sieci nie ma żadnej wypowiedzi żony biznesmena na temat tragicznego wydarzenia, z udziałem jej męża.

Agnieszka Woźniak – Starak milczy!

Dziś rano Agnieszka zdecydowała się na mocny ruch ze swojej strony i zablokowała możliwość komentowania czterech, najnowszych zdjęć na swoim profilu na Instagramie!
Czy Agnieszka postanowiła uciszyć szum wokół własnej osoby? Zapewne tak bowiem pod zdjęciami znalazły się również niepochlebne komentarze osób, które nie potrafią uszanować tragedii Szulim.

Rozumiemy decyzję Agnieszki. Czekamy na dalszy rozwój sprawy!

Źródło: Instagram aga_wozniak_starak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej