Połącz się z nami

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, CO SĄDZI o związku Madzi i Oleha! Jej słowa ZASKAKUJĄ!

Rozrywka

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, CO SĄDZI o związku Madzi i Oleha! Jej słowa ZASKAKUJĄ!

Emocje po pierwszej edycji odnowionego programu „Big Brother” już powoli opadają! Wszyscy uczestnicy wrócili do swojego normalnego życia, a w mediach wciąż jest głośno o romansie zwyciężczyni show, Madzi z młodszym od niej Olehem. Co na temat ich związku myśli jedna z prowadzących, Agnieszka Woźniak-Starak? Zobaczcie!

Po 11 latach przerwy na nasze anteny powrócił program „Big Brother”. W tej edycji show zobaczyliśmy wiele nowych rzeczy. Największym zaskoczeniem zapewne było to, że Wielki Brat był KOBIETĄ! Mogliśmy też na ekranach zobaczyć nowych prowadzących, którzy świetnie się spisali, a jedną z nich była Agnieszka Woźniak-Starak!
Portal „Party.pl” postanowił przeprowadzić z Agnieszką wywiad.

Co myśli o tym, że całe show wygrała Madzia? Czy według niej związek zwyciężczyni z młodszym o 10 lat Ukraińcem przetrwa poza murami domu Wielkiego Brata? Zobaczcie!

Zapytana przez dziennikarkę portalu, czy jest zadowolona z tego, że to Madzia została zwyciężczynią programu, odpowiedziała:

„Bardzo fajnie, po pierwsze, że wygrała kobieta i ja się z tego niesamowicie cieszę i to jest dla mnie jakąś taką klamrą, bo Wielki Brat w tej naszej serii też jest kobietą i mówimy, że siódemka też jest kobietą (TVN7) i to jest takie po mojej myśli”.

Prowadząca program dodała również:

” Magda też jest bardzo fajną osobą. Jej się za tę dobrą energię, którą ona wnosiła do tego domu i za to patrzenie na ten świat przez różowe okulary jej się to zwycięstwo po prostu należało, bo chyba w tej naszej rzeczywistości brakuje takich ludzi. Brakuje ludzi, którzy myślą optymistycznie nie oceniają, nie lubią konfliktów, którzy płaczą, jak ktoś się kłóci […]. Super, że ona jest, bo jest bardzo potrzebna”.

Agnieszkę zapytano również o to, czy myśli, że programowy związek Madzi i Oleha przetrwa poza programem czy to będzie tylko na chwilę. Słowa prezenterki mogą co niektórych zaskoczyć!

„Nie mam zielonego pojęcia. Nie wiem. Jestem bardzo ciekawa, jak to będzie wyglądało. Czy Madzia i Oleh będą razem, czy to są jednak tak sztuczne warunki, w których oni żyją w tym domu, sztuczne, ekstremalne, dziwne, że siłą rzeczy zbliżasz się do tych ludzi, którzy w tym domu są. […]. A może jak jesteś już na zewnątrz, to możliwości są większe i może się okaże, że oni sami dojdą do wniosku, że do siebie nie pasują”.

Dziennikarka bardzo kibicowała Madzi w programie i naprawdę przejęła się, kiedy w programie pokazali, że Oleh nominował dziewczynę, kiedy byli już razem co nie było prawdą!

„Jak tylko wyszła, od razu chciałam jej powiedzieć, że to nie jest prawda, że Oleh ją nominował jak byli razem i widziałam, że ona była taka zaskoczona. Jakoś miałam wrażenie, że ona tego potrzebuje i trzymam kciuki. Wiesz byłoby super, jakby z naszej edycji Big Brothera narodził się związek i jeszcze jakieś dzieci. Ja naprawdę życzę im tego bardzo”.

My również życzymy Madzi i Olehowi wszystkiego dobrego, a czy ich programowy związek przetrwa poza murami domu Wielkiego Brata to zapewne czas pokaże!

A Wy jak myślicie? Mają szansę?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry