Madzia Wójcik wypełniła usta! Zobaczcie, jak wygląda!

9 lipca 2020
Przez: : M.J

Zabieg powiększania ust stał się bardzo popularny wśród znanych osób i nie tylko. Teraz do ich grona dołączyła Madzia Wójcik, która opowiedziała o samym zabiegu, jak i pokazała jaki efekt uzyskała zaraz po nim. Zobaczcie, jak wygląda z pełniejszymi ustami! Madzia Wójcik wypełniła usta!

Magdalena Wójcik po tym, jak zwyciężyła pierwszą, reaktywowaną po latach edycję “Big Brothera”, nadal jest na językach wielu osób. Duży wpływ na to ma jej profil w mediach społecznościowych, który bardzo aktywnie prowadzi. To właśnie tam ma stały kontakt ze swoimi obserwatorami, których ma już ponad 260 tysięcy!

Teraz również za pomocą InstaStory zdała obszerną relację z zabiegu, jakiemu się poddała. Zobaczcie!

Madzia Wójcik wypełniła usta!

“Często pytacie mnie o moje usta. Czy mam zrobione i kiedy miałam robione. […] Czasami wydają się większe przez to, że czasami rysuje i wyjeżdżam za usta, dlatego wydają się większe. Ostatni raz na ustach byłam dwa lata temu albo więcej, jeszcze przed “BB” i miałam robioną połówkę. Teraz przyszedł czas, żeby wypełnić je znów, żeby było jak dawniej”– słyszymy na InstaStory Wójcik.

Jak również zaznaczyła, bardzo boi się bólu jednak żeby być pięknym, trzeba trochę wycierpieć. Następnie pokazała, jak wyglądają jej usta już po zabiegu.

Jak zaznaczyła, ból nie był tak duży, jak jej się wydawało. Podkreśliła również, że efekt będzie widoczny dopiero po około 10 dniach, bo jak na tę chwilę ma opuchnięte usta, co doskonale widać na poniższych zdjęciach:

“Melduje się do Was. Pewnie czekacie, aż powiem Wam o moim experience z ustami. […] Powiem Wam, że ból tym razem nie był taki duży. Troszkę bolało, ale nie tak bardzo, jak kiedyś. […] U mnie ewidentnie są od razu spuchnięte i widać, że będą siniaki, bo widać ślady. Ale nie przeraźcie się. Na razie wydają się za duże, ale one będą o wiele mniejsze niż teraz”

Jak również dodała, wstrzyknęła 1 ml substancji o nazwie Revolax deep.

“Teraz cały czas je nawilżam. Pije dużo wody, żeby zmniejszyć siniaki i myślę, że będę zadowolona”

Madzia obiecała również, że kiedy tylko zejdzie opuchlizna, pokaże nam efekt, jaki uzyskała po zabiegu!

A Wy, co sądzicie o tego typu zabiegach? Zdecydowałybyście się na powiększenie swoich ust?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej