Akop Szostak ma uraz kręgosłupa! Co z „Tańcem z Gwiazdami”? Jest oświadczenie!

9 października 2019
Przez: : M.S.

Akop jest jednym z uczestników Tańca z Gwiazdami”. Sportowiec wrzucił do sieci zdjęcie, na którym pozuje z kulami! Okazało się bowiem, że Akop Szostak ma uraz kręgosłupa! Od razu nasuwa się pytanie, co z jego dalszym udziałem w tanecznym show? Gwiazdor wydał oświadczenie!

View this post on Instagram

A post shared by Akop Szostak (@akopszostak)

Chociaż sportowiec nie radzi sobie najlepiej na parkiecie tanecznego programu. Jednak widzowie na tyle go polubili, że udaje mu się dzięki ich głosom, przechodzić do kolejnych etapów „Tańca z Gwiazdami”. Akop podkreślała, że praca na parkiecie nie należy do najłatwiejszych. Treningi są dość wyczerpujące, jednak ona ma w sobie ducha sportu i się nie poddaje.

Akop Szostak ma uraz kręgosłupa!

Jak się okazało Szostak zmaga się z kontuzją. Ostatni odcinek show nie był dla niego łaskawy. Sportowiec nabawił się urazu kręgosłupa i musi wspomagać się kulami. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, na którym pozuje wraz ze swoją żoną Sylwią oraz kulami!

Ludzie zdecydowanie za często skupiają się na negatywach, zamiast dostrzegać pozytywów w każdej sytuacji. Może i siadł mi kręgosłup, ale dzięki temu spędziłem z Nią cały weekend ? nie mamy wpływu na wszystko co się dzieje w naszym życiu, lecz mamy wpływ jak widzimy nasze życie ✌️- podpisał post.

View this post on Instagram

A post shared by Akop Szostak (@akopszostak)

Zdjęcie to wywołało niemałe poruszenie wśród fanów zawodnika mieszanych sztuk walki. Zaniepokojeni zaczęli dopytywać o losy Akopa w „Tańcu z Gwiazdami”. Sportowiec zapewnił jednak, że zatańczy w piątek. Mimo, że w weekend już chciał rezygnować ze swojego udziału w programie, to jednak dzięki rehabilitacji czuje się lepiej i ma zamiar stawić czoło kolejnemu wyzwaniu:

“W piątek zatańczę ? Powiem Wam szczerze, ze w sobotę miałem już rezygnować z „Tańca z Gwiazdami”? ale na szczęście już jest dobrze i jeszcze będziecie mogli mnie zobaczyć ? ostatni występ robiłem z gorączka i mocnym bólem, ale dałem radę ✌️”- zapewnił Akop.

Fani Szostaka na pewno odetchnęli z ulgą, że nadal będą mogli go oglądać i kibicować w popularnym tanecznym show.

My życzymy Akopowi całkowitego powrotu do zdrowia!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz