Akop Szostak: [wiek, wzrost, waga, KSW, MMA, żona]

7 sierpnia 2019
Przez: : J.J

Akop Szostak – kulturysta, trener personalny oraz zawodnik mieszanych sztuk walki. Sportowa kariera to jego główne osiągnięcie życiowe. Dodatkowo wraz ze swoją żoną Sylwią Szostak promują i zachęcają polskie społeczeństwo do fit życia. Niedługo zobaczymy siłacza na parkiecie “Tańca z Gwiazdami” w dążeniu do Kryształowej Kuli!

Akop Szostak: wiek, wzrost, waga

Akop Powodobiedow przyszedł na świat 20 sierpnia 1988 roku, w Białoruskiej Socjalistycznej Republice Radzieckiej.
Przejął nazwisko nowego męża swojej matki i obecnie nazywa się Akop Szostak. Mężczyzna mierzy 172 cm wzrostu i waży 109 kg!

Zobacz także: Akop wytatuował sobie żonę! Zdania podzielone!

View this post on Instagram

A post shared by Akop Szostak (@akopszostak)

Akop Szostak: kulturystyka

Kulturysta od najmłodszych lat życia interesował się Arnoldem Schwarzeneggerem. W 2009r wystartował w zawodach w Kulturystyce Klasycznej juniorów, gdzie odniósł wielki sukces, gdyż zwyciężył w kategorii open. Rok 2009 był równie szczęśliwy dla niego ponieważ wystąpił w tej samej kategorii wśród seniorów zajmując wysokie 5 miejsce na Mistrzostwach Polski!

Akop Szostak: KSW, MMA

Swój debiut rozpoczął w roku 2015 nokautując w 30 sekundzie Janusza Dylewskiego! Tego samego roku wygrał również z Łukaszem Borowskim. W roku 2016 odniósł na ringu aż dwie porażki. 25 października 2016 w wielkim smutkiem kibice Akopa dowiedzieli się o zakończeniu jego kariery, jednakże nie wytrzymał długo i już w roku 2018 z wielkim przytupem wrócił i znokautował swojego przeciwnika!

Szostak w 2018 roku związał się kontraktem z największą polską organizacją mieszanych sztuk walki KSW!

Zobacz także: Karta walk Fame MMA 12: Kto z kim zmierzy się w oktagonie?

Akop Szostak: żona

W roku 2014, a dokładniej 25 lutego kulturysta stanął na ślubnym kobiercu wraz z Sylwią Szostak. Jego miłość podziela zamiłowanie i hobby męża. Również jest trenerką personalną oraz fotomodelką. Dodatkowo para promuje fit życie!

Akop Szostak: Taniec z Gwiazdami

Celebryta będzie następcą Pudziana i jako drugi siłacz w historii programu wystąpi w “Tańcu z Gwiazdami”! Podczas dziesiątej edycji zawalczy o Kryształową Kulę!\

Zobacz także: „Taniec z gwiazdami 12”: Zaskakujący półfinał. Które pary zatańczą w wielkim finale? [NA ŻYWO]

Źródło: Instagram akopszostak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej