Akop Szostak mówi o kulisach rozstania z żoną: “Ponoszę wielką odpowiedzialność”

20 maja 2024
Przez: : W.M.

Akop Szostak udzielił szczerego wywiadu i w rozmowie z Żurnalistą mówił o rozstaniu ze swoją żoną Sylwią.

Rozstanie Sylwii i Akopa

Około dwóch miesięcy temu świat show-biznesu obiegła zaskakująca wiadomość o rozstaniu Sylwii i Akopa Szostaków, pary, która przez wiele lat była postrzegana jako wzór szczęśliwego związku. Ich decyzja o zakończeniu małżeństwa wywołała lawinę spekulacji i dyskusji w mediach społecznościowych, poruszając serca oddanych fanów.

Sylwia i Akop, którzy przez lata dzielili się w mediach społecznościowych swoim życiem i podkreślali wzajemne uczucie, nagle ogłosili, że ich drogi się rozeszły. Para wyjaśniła, że ich małżeństwo przeżywało kryzys od dłuższego czasu, a mimo korzystania z pomocy terapeutów, nie udało się uratować związku.

Sytuacja stała się jeszcze bardziej skomplikowana po tym, jak Sylwia stała się obiektem plotek sugerujących jej romans z innym mężczyzną. W odpowiedzi na te plotki, Sylwia podkreśliła, jak bardzo nieprzyjemne jest dla niej znoszenie takich spekulacji, które są dalekie od prawdy. Akop z kolei, wyraził wdzięczność za wsparcie, jakie otrzymał od swoich obserwatorów.

Zobacz także: Wściekła Sylwia Szostak wydała oświadczenie po rozstaniu! “Jeśli ktoś myśli, że jest mi wstyd…”

Akop Szostak mówi o rozstaniu z żoną

Jak to często bywa, wiele znanych par, które z różnych powodów nie są już razem, często mówią w mediach na temat byłych partnerów mało pochlebne opinie, a tzw. pranie brudów nikogo nie dziwi.
Sylwia i Akop ogłaszając swoje rozstanie, oznajmili, że nie będą mówić o kulisach rozpadu ich małżeństwa i tym samym nawzajem siebie oskarżać.

Gdy okazało się, że Akop zdecydował się udzielić nowego wywiadu dla Żurnalisty, sporo osób zastanawiało się, jak tym razem skomentuje swoje rozstanie z Sylwią. Znany trener po raz kolejny pokazał klasę. Jak przyznał, próbowali ratować ich małżeństwo, jednak się nie udało.

“My wiele razy mówiliśmy, że byliśmy na terapii, próbowaliśmy. To nie jest tajemnica. (…) Pamiętaj, że dziś, ja mówiąc jakiekolwiek słowa, ponoszę wielką odpowiedzialność, bo to, co powiem, będzie miało wpływ na mnie i na nią. Uważam, że dżentelmeni nie mówią o swoich byłym i tego chciałbym się trzymać, dlatego nie będę wdawał się w szczegóły, co nie wyszło” -mówił Akop Szostak w podcaście

Akop w ciepłych słowach wypowiadał się o byłej partnerkę, a to, co wydarzyło się w jego życiu, nazwa cenną lekcją.

“To jest cudowna kobieta, która nauczyła mnie wielu wspaniałych wartości i tak będę to zawsze pamiętał. Uważam, że nie była to porażka, to cenna lekcja, którą będę do końca życia pamiętał i za którą będę wdzięczny. Wszystko, co było złe, też było lekcjami i dla mnie i dla niej. Na pewno każde z nas doświadczyło od siebie nawzajem zarówno dobrych, jak i te gorszych rzeczy. Chcę tylko wierzyć, że tych lepszych zawsze było więcej i do końca życia tak będziemy siebie pamiętać. Czy to była porażka? Nie, to była piękna historia” – dodał

Sylwia Szostak, Akop Szostak, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej