Akop Szostak wspomniał o rozstaniu i “osobach trzecich”. Natychmiastowa reakcja Sylwii

12 kwietnia 2024
Przez: : M.J

Ogłoszenie rozstania Sylwii i Akopa Szostaków nadal jest tematem gorącej dyskusji w mediach. Choć minęło już blisko dwa tygodnie od ich decyzji, to wciąż wzbudza duże zainteresowanie internautów. Ich aktywność na platformach społecznościowych tylko podsyca ciekawość, a tym razem oboje zabrali głos. Akop napisał o “osobach trzecich”, na co od razu zareagowała była żona.

Rozstanie Szostaków

W przeciwieństwie do wielu innych par z show-biznesu, Szostakowie postanowili zachować dyskrecję w kwestii swojego rozstania. Choć na ich profilach pojawiają się osobiste wpisy, to jednak unikają publicznego rozprawiania się nad swoimi prywatnymi sprawami. Warto zauważyć, że cała sytuacja przebiega w atmosferze szacunku i zrozumienia. 

Akop Szostak niedawno podkreślił, że mimo rozstania, nadal darzy byłą żonę ogromnym szacunkiem i uczuciami. W swojej relacji na Instagramie podkreślił, że nie akceptuje obrażania Sylwii i dodał, że to była ich wspólna, świadoma decyzja. Jak można było się spodziewać, niemal od razu pojawiły się plotki, że to osoby trzecie stoją za rozpadem ich małżeństwa, do czego także odniósł się Akop. Jak podkreślił:

“Napiszę raz jeszcze — to była nasza wspólna decyzja. Nie było w niej udziału osób trzecich”

ZOBACZ TAKŻE: Akop Szostak po rozstaniu podjął ważną decyzję! Zaczyna nowe życie

Sylwia Szostak również postanowiła odnieść się do słów byłego męża. Udostępniła jego relację na swoim profilu, komentując ją krótko, lecz wymownie. 

Sylwia Szostak odpowiedziała na wpis byłego męża

Sylwia podkreśliła, że rozstają się we wzajemnym szacunku i nie zamierzają prowadzić publicznych sporów ani poniżać publicznie siebie nawzajem.

Tak jest. Rozstajemy się we wzajemnym szacunkuNie będziemy toczyć wojenek internetowych ani akceptować obrażania drugiej strony“- napisała pod wpisem byłego męża.

Wpis Akopa po rozstaniu / fot. Instagram.

Nie da się ukryć,  że taka postawa obu stron spotkała się z uznaniem internautów. Ich sposób radzenia sobie z sytuacją oraz szacunek, który zachowują wobec siebie, są godne naśladowania. W dobie medialnych rozgrywek i publicznych skandali, postawa Szostaków stanowi pozytywny przykład dla innych par, które publicznie piorą swoje brudy. 

Być może ich postawa będzie inspiracją dla innych osób przeżywających podobne sytuacje, zarówno w show-biznesie, jak i poza nim.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej