Połącz się z nami

Aktor „Przyjaciółek” w „Tańcu z Gwiazdami”!? Wielka niespodzianka programu!

News

Aktor „Przyjaciółek” w „Tańcu z Gwiazdami”!? Wielka niespodzianka programu!

„Taniec z Gwiazdami” startuje już lada moment, a producenci programu wciąż zaskakują nas nowymi pomysłami! Tym razem niespodziewanie zaskoczyli wszystkich! Na parkiecie zobaczymy aktora z serialu „Przyjaciółki”! O kim mowa i w jakiej roli wystąpi! Zobaczcie!

Taneczne show Polsatu startuje już we wrześniu. Poznaliśmy już wszystkie gwiazdy, które zatańczą na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”, pisaliśmy o tym TUTAJ! Powoli również poznajemy tanecznych partnerów gwiazd. Teraz na profilu programu w mediach społecznościowych pojawiła się prawdziwa bomba! Czyżby aktor „Przyjaciółek” w „Tańcu z Gwiazdami” dołączył do grona gwiazd? O kim mowa? Zobaczcie!

Fani serialu „Przyjaciółki” doskonale znają Adama Adamonisa, który wciela się w postać Andrzeja, byłego męża Ingi i to właśnie on ma dołączyć do tanecznego show!

W jakiej roli wystąpi aktor „Przyjaciółek” w „Tańcu z Gwiazdami”?

Otóż jak się okazuje, Adam od małego uczył się tanecznych pląsów i wszystko wskazuje na to, że nie tylko aktorstwo, ale również taniec jest jedną z umiejętności, które posiada Adamonis i mało kto o tym wiedział!

Zobaczcie, jak aktor ogłosił swój udział w programie!

„Cześć, słuchajcie, teraz mogę Wam to powiedzieć. Jestem w „Tańcu z Gwiazdami”, ale i tu Was to zaskoczę, bo wystąpię w roli TANCERZA! Tego o mnie jeszcze nie wiecie, ale robię to już od 5 roku życia! Aktorstwo tu możecie oglądać „Przyjaciółki” serial, tu możecie mnie zobaczyć, a teraz zobaczycie, jak kicam i robię śmieszne figury”– powiedział Adam.

Jest to na pewno wielkie zaskoczenie, tym bardziej że mało kto wiedział, iż aktor „Przyjaciółek” ma takie zdolności! A z którą gwiazdą zatańczy w takim razie Adam?

To już również ujawnili producenci programu! Jak się okazuje Adam Adamonis będzie partnerem tanecznym Sandry Kubickiej! I to właśnie z nią będzie walczył o zdobycie Kryształowej Kuli!

Też jesteście zaskoczeni tym, że serialowy Andrzej jest tancerzem?

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry