Połącz się z nami

Lista par „Tańca z Gwiazdami” 10 edycji! Kto z kim zatańczy?

Rozrywka

Lista par „Tańca z Gwiazdami” 10 edycji! Kto z kim zatańczy?

10 edycja „Tańca z Gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Wszystkie gwiazdy zaczęły już przygotowania, a konkurencja w tym sezonie jest bez wątpienia duża. Kto z kim zatańczy? Są najnowsze doniesienia w tej sprawie! Lista par „Tańca z Gwiazdami” 10 edycji – zobaczcie kto z kim zatańczy!

Niewątpliwie „Taniec z Gwiazdami” już od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Polaków. Poprzednia edycja gromadziła w piątkowe wieczory ponad 2 miliony ludzi, co z pewnością jest zadowalającym wynikiem dla producentów show. Oczywiście nie ma się co dziwić, że jedną z najważniejszych pozycji w jesiennej ramówce Polsatu, (o której pisaliśmy TUTAJ!) jest jubileuszowa już odsłona programu. Teraz znana jest lista par „Tańca z gwiazdami” 10 edycji! 

Chociaż zostało jeszcze trochę czasu do pierwszego odcinka, to w mediach pojawia się coraz więcej informacji na ten temat.

Pełna lista uczestników jest już znana, lecz nadal oficjalnie nie wiadomo, komu przypadnie jaki partner taneczny.

Od samego początku duże poruszenie wywołał fakt, że na tanecznym parkiecie zobaczymy Barbarę Kurdej -Szatan wraz z mężem. Para będzie ze sobą rywalizowała i wszyscy zastanawiają się, czy przypadkiem ich partnerami tanecznymi nie zostaną Jan Kliment i jego małżonka Lenka.

Jak donosi tabloid, o ile Rafał Szatan faktycznie zatańczy z Lenką Klimentową, to Barbarze na parkiecie będzie towarzyszył Jacek Jesche!

Więc która z gwiazd będzie uczyła się tańca pod czujnym okiem Janka Klimenta?

Wszystko wskazuje na to, że u jego boku zobaczymy Monikę Miller!

Jednak to nie koniec zaskoczeń!

Dziennikarzom „Super Expressu” udało się ustalić pozostałe pary, które zobaczymy jesienią na naszych ekranach.

Jak donoszą, Rafałowi Maserakowi tym razem przypadła nauka Rudej z zespołu „Red Lips”.

Do tej pory, potwierdzoną informacją jest to , że Ola Kot będzie szkoliła się pod czujnym okiem Tomasza Barańskiego, a Magda Bereda zatańczy z Kamilem Kuroczko! 

A co z pozostałymi uczestnikami?

„Kolejne pary to: kucharz Damian Kordas z Janją Lesar, kabareciarz Adam Małczyk z Hanią Żudziewicz”– możemy przeczytać w tabloidzie!

Dowiadujemy się również, że w 10 edycji „Tańca z Gwiazdami” pojawi się trójka nieznanych dotąd tancerzy, którzy zatańczą z Renią Jusis, Akopem Szostakiem i Sandrą Kubicką!

Czy doniesienia tabloidu się potwierdzą? Jeżeli tylko producenci podadzą oficjalną informację, na pewno Was o tym poinformujemy!

Macie już jakąś swoją ulubioną parę?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry