Viki Gabor: [wiek, The Voice Kids, Eurowizja, piosenki, Instagram]

Słowa kluczowe:
Instagramkarieraviki gabor
2 października 2019
Przez: : KS

Po wygranej Eurowizji dla Dzieci, Viki Gabor stała się prawdziwą gwiazdą. Na swoim koncie ma już kilka hitów, które na długo gościły na listach przebojów. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jej karierze oraz życiu prywatnym, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Viki Gabor: wiek

Reprezentantka Polski urodziła się 10 lipca 2007 roku w Niemczech, w związku z czym ma dopiero 13 lat. Pochodzi z romskiej rodziny. Oprócz tego, przez kilka lat mieszkała w Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną, razem z rodzicami i rodzeństwem mieszka w Krakowie. Co ciekawe, razem z siostrą komponują muzykę i piszą własne piosenki. Mimo, że jest naprawdę bardzo młoda, jej talent zainteresował wiele wytwórni muzycznych, które wyraziły chęć na podpisanie profesjonalnego kontraktu.

Zobacz także: Viki Gabor wystąpi w programie rozrywkowym? Młoda artystka idzie śladem Roxie?

Viki Gabor: The Voice Kids

Dziewczyna była znana telewidzom już przed przesłuchaniami do konkursu Eurowizji. Mianowicie, wzięła udział w popularnym programie The Voice Kids. Pod trenerskim okiem Tomsona i Barona doszła aż do finału. Obecnie współpracuje z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska. Przed dużą widownią wystąpiła również podczas Festiwalu Top of the Top w Sopocie. Bezsprzecznie, czuła się tam doskonale i została pozytywnie odebrana przez

Zobacz także: Blanka Lipińska pisze kolejną książkę. Tym razem będzie o Baronie? „Był mafiozo, teraz może być gitarzysta”słuchaczy.

Zobacz także: Roksana Węgiel zostanie jurorką „The Voice Kids”? Artystka zabrała głos

Viki Gabor: Eurowizja

Młoda wokalistka zapewniła sobie udział w Eurowizji Junior, poprzez wygraną w programie Szansa na sukces. Jest on traktowany jako eliminacje do konkursu. Podczas konkursu wystąpiła z piosenką ,,Superhero”. Co ciekawe, jej autorami są Patryk Kumór i Lanberry. Niewątpliwie, po wygranej Roksany Węgiel, Wiktoria miała wysoko postawioną poprzeczkę, jednakże pokazała wszystkim na co ją stać i nie miała sobie równych, tak jak jej poprzedniczka.

Viko Gabor: piosenki

Na chwilę obecną, Viki ma już na swoim koncie prawdziwe hity. Prócz piosenki, jaką zaprezentowała podczas Eurowizji, nagrała inne równie wpadające w ucho. Z jej pierwszego albumu studyjnego, między innymi pochodzą ,,Getaway’‘, ,,Forever and a Night” oraz duet z Kayah zatytułowany ,,Ramię w ramię”.

Viki Gabor: Instagram

Dziewczyna prowadzi swój Instagram pod nazwą @vikigaborofficial. Dotychczas jej profil obserwuje ponad 582 tysięcy użytkowników. Jednakże, jej popularność wciąż rośnie. Wśród zdjęć, jakie tam dodaje znajdziemy zarówno te z występów, jak i bardziej prywatne.

Zobacz także: „The Voice of Poland 12”: Kto zaśpiewa w odcinkach na żywo? Poznajcie finalistów!

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Źródło: Instagram vikigaborofficial

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz