Alan Andersz: [wiek, filmy, wypadek, Instagram]

1 października 2019
Przez: : KS

Alan Andersz to lubiany aktor młodego pokolenia, który kilka lat temu uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Jednakże, udało mu się powrócić do niemalże pełnej sprawności i obecnie kontynuuje karierę telewizyjną. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Alan Andersz: wiek

Mężczyzna urodził się 4 października 1988 roku. Jego rodzinnym miastem jest Warszawie. Tam też dorastał. Ponadto, jest absolwentem tamtejszej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza. Co ciekawe, w telewizji zadebiutował już mając 9 lat. Oprócz aktorstwa jego pasją był taniec, który trenował jako dziecko. Ma starszego brata.

Alan Andersz: filmy

Największą popularność przyniosła mu rola w serialu 39 i pół. Wcielił się tam w syna głównego bohatera, którego grał Tomasz Karolak. Obecnie, na antenie TVN jest emitowany ciąg dalszy losu bohaterów sprzed 10 lat. Jego tytuł to 39 i pół tygodnia. Oprócz tego, zagrał w filmie Pręgi i Obława. Natomiast seriale w jakich wystąpił to Na Wspólnej i Barwy Szczęścia. Co więcej, wziął udział w programie Agent-Gwiazdy.

Zobacz także: Bożena Dykiel wyrzucona z „Na Wspólnej”?! Jest oficjalny komunikat!

Alan Andersz: wypadek

Młody mężczyzna 7 lat temu przeżywał bardzo ciężkie chwile. Podczas imprezy urodzinowej Antka Królikowskiego spadł ze schodów i uległ poważnemu wypadkowi. Po całym zajściu trafił do szpitala i przeszedł kilka poważnych operacji. Lekarze musieli wykonać mu trepanację czaszki i przez pewien czas utrzymywać go w śpiączce farmakologicznej. Niewątpliwie miał wiele szczęścia, ponieważ udało mu się wrócić do pełnej sprawności. Na pewno to przeżycie zmieniło jego życie. Sam podkreśla, że nauczył się w tym czasie wiele o sobie, ale także innych ludziach.

Zobacz także: Alan Andersz wspomina swój wypadek! Szczerze o „narodzeniu się na nowo”!

Alan Andersz: Instagram

Aktor prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @alandersz. Na chwilę obecną, jego aktywność obserwuje niespełna 75 tysięcy użytkowników. Często dzieli się ze swoimi followersami różnymi przemyśleniami, a także dodaje wiele zdjęć, na których pokazuje, jak wygląda jego życie.

Zobacz także: Julia Kuczyńska stworzyła autorską linię kosmetyków – co znajdziemy w ofercie?

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Źródło: Instagram alandersz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz