Bożena Dykiel wyrzucona z „Na Wspólnej”?! Jest oficjalny komunikat!

5 listopada 2021
Przez: : M.J

Od czasu wywiadu Bożeny Dykiel dla Dzień Dobry TVN nie milkną echa na temat zwolnienia aktorki z serialu Na Wspólnej. Czy stacja TVN faktycznie zdecydowała się zerwać współpracę z serialową Marią Ziębą? Pojawił się w tej sprawie oficjalny komunikat.

Bożena Dykiel w Dzień Dobry TVN

Na temat aktorki ponownie zrobiło się bardzo głośno w mediach, kiedy zdecydowała się na wywiad w śniadaniowym programie stacji TVN. Wówczas Bożena Dykiel, która była ambasadorką akcji Twarze depresji, zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem nie tylko na temat samej choroby, ale również tego, co myśli o pandemii koronawirusa.

Z ust aktorki padły takie stwierdzenia jak: niedobór litu jest przyczyną depresji, czy pandemia koronwiursa jest spiskiem na skalę światową. Dodajmy, że niemal natychmiast wywiad z aktorką zniknął z sieci, a wiele osób zarzuciło stacji TVN, że choć ich hasłem przewodnim są wolne media, to wcale tak nie jest.

Co więcej, pod koniec swojego wystąpienia Bożena Dykiel zareklamowała okulary z kilka tysięcy, które mają pomagać właśnie w walce z depresją. Po swoim wystąpieniu Dykiel straciła współpracę z Fundacją Twarze Depresji.

Zobacz także: Bożena Dykiel nie jest już twarzą Fundacji Twarze depresji!

Bożena Dykiel.
Bożena Dykiel w okularach zwalczających depresję.

Czy stacji TVN, a w tym produkcja serialu Na wspólnej również rozwiąże współpracę z aktorką? Już wszystko jasne.

Bożena Dykiel odchodzi z Na Wspólnej?

Dykiel w rolę Marii Zięby wciela się już ponad 18 lat. Zapewne widzowie nie wyobrażają sobie serialu bez aktorki, która nie da się ukryć jest jego filarem. Jak się okazuje, produkcja nie zamierza rezygnować z tak popularnej postaci i jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu stacji TVN, Maria Zięba nie zniknie z Na Wspólnej:

“Nie planujemy zmian w obsadzie serialu „Na Wspólnej”. A Widzowie i fani nie wyobrażają sobie serialu bez kultowej Marii Zięby, granej przez Bożenę Dykiel “– oświadczenie zostało przesłane Faktowi.

Zobacz także: Przepis Bożeny Dykiel na udane małżeństwo.

Oglądacie Na Wspólnej?

Źródło: Fakt / Instagram Na Wspólnej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej