Alan Godziński: [kim jest?, Alanczlowiekuuu, kariera, High League, Instagram]

17 maja 2022
Przez: : KS

Niewątpliwie, wielu fanów organizacji High League zadaje sobie pytanie, kim jest Alan Godziński, który dołączył do grona zawodników debiutujących na trzeciej z kolei gali. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Alan Godziński: kim jest?

Niestety, o Alanie wiadomo nie za dużo. W sieci brakuje informacji, ile ma lat, skąd pochodzi oraz jak dołączył do branży muzycznej. Jednakże, przez niektórych jest nazywany charyzmatycznym raperem, czemu niewątpliwie nie można zaprzeczyć.

Tajemnicą jednak nie jest, że Alan współpracuje z wytwórnią HHNS oraz QueQuality.  Okazuje się, że w zeszłym roku było głośno o zdarzeniu samochodowym, w którym uczestniczył młody raper. Mianowicie, Godziński miał potrącić autem człowieka. Co więcej, w sieci pojawiały się informacje, że nie tylko przyznał się do tego czynu, lecz stwierdził, że zrobił to ponieważ osoba ta zasłużyła. Informacja ta mocno oburzyła fanów rapera.

Alanczlowiekuuu
Alanczlowiekuuu

Zobacz także: Kim jest Kolar?

Alan Godziński: High League

W jednym z wywiadów, Alan wyznał, że od dawna marzył, aby spróbować swoich sił w klatce. Dlatego też nie musiał się długo zastanawiać nad podjęciem walki Hugh League. Uważa, że to doskonała okazja, aby sprawdzić własne możliwości.

Raper przyznał, że nie ma upatrzonego żadnego potencjalnego przeciwnika. Jednak na High League 3 zmierzy się z Przemysławem Kolarczykiem. Przypomnijmy, że Kolar ma już za sobą jedną walkę, w której lepszy okazał się Kuba Nowaczkiewicz.

Pojedynek Alanczłowiekuuu i Kolara odbędzie się już 4 czerwca 2022 roku na High League 3. Tym razem, galę zorganizowano Ergo Arenie. W walce wieczoru zawalczą ze sobą raper Alberto i youtuber Marcin Dubiel.

Alanczlowiekuuu: Instagram

Alan Godziński prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @alanczlowiekuuu. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 33 tysiące użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej