Przemysław Kolarczyk: [Kolar, wiek, kariera, High League, Instagram]

Słowa kluczowe:
12 maja 2022
Przez: : KS

Przemysław Kolarczyk to zawodnik High League, który jest twórcą internetowym. Mimo, że podczas debiutu na gali nie mógł cieszyć się ze zwycięstwa, w oktagonie zobaczymy go ponownie. Zanim jednak będzie to miało miejsce, sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze oraz życiu prywatnym!

Przemysław Kolarczyk: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się kilku podstawowych informacji na temat popularnego Kolara. Między innymi, wiadomo, że w 2022 roku Przemysław skończy 23 lata. Chłopak pochodzi ze Śląska, a konkretnie Bielska-Białej.

Okazuje się, że chłopak pasjonuje się nie tylko sportami walki. Na swoim koncie ma już doświadczenie w branży modowej oraz telewizyjnej. Co więcej, zdecydował się na kurs modelingu, aby jeszcze bardziej móc rozwijać się w tym kierunku.

Przemek ma na swoim koncie już kilka ról w znanych programach telewizyjnych. Między innymi, przed kamerą występował w produkcji Szkoła, Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny oraz Lombard – Życie pod zastaw. Niewątpliwie, role w tych produkcjach zapewniły mu dotarcie do szerszej widowni.

Zobacz także: Co wiemy o Pawle Scareface Bombie?

Kolar: High League

Przemysław Kolarczyk zadebiutował już podczas pierwszej gali High League. W debiutanckim pojedynku zmierzył się z Kubą Nowaczkiewiczem. Nie da się ukryć, że jego przeciwnik postawił naprawdę mocne warunki. To potwierdziły nie tylko typy ekspertów i bukmacherów, ale także ostateczny wynik.

Kolar z debiutanckiej walki w High League wyszedł jako przegrany. Jednakże, chłopak z klatki wyszedł ze względu na kontuzję i niezdolność do dalszej walki.

Już niebawem, Przemek będzie miał okazję lepiej zaprezentować się przed widownią High League. Mianowicie, podczas gali High League 3 w oktagonie spotka się z Alanem Godzińskim.

High League 3 odbędzie się już 4 czerwca 2022 roku. Jak oceniacie szanse Kolara?

Przeysław Kolarczyk: Instagram

Kolar prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @k0l4r. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 60 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz