Połącz się z nami

Cezary Kęsik: [wiek, kariera, KSW, Instagram]

Cezary Kęsik

Opisy gwiazd

Cezary Kęsik: [wiek, kariera, KSW, Instagram]

Cezary Kęski jest jednym z zawodników walczących w federacji KSW, która cieszy się mianem najlepszej w Polsce oraz niemal całej Europie. Nie da się ukryć, że gale robią naprawdę ogromne wrażenie. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Cezary Kęsik: wiek

Z informacji zamieszczonych w sieci możemy dowiedzieć się kilku podstawowych faktów o zawodniku MMA. Otóż, okazuje się, że mężczyzna urodził się 23 maja 1990 roku. W związku z tym, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 31 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Puław.

Oprócz tego, znany również wagę i wzrost Kęsika. Mianowicie, mężczyzna mierzy 183 cm, natomiast jego waga oscyluje wokół 84 kg.

View this post on Instagram

A post shared by Cezary Kęsik (@kesik_mma)

Zobacz także: Co wiemy o Danielu Rutkowskim zawodniku KSW?

Cezary Kęsik: kariera

Co ciekawe, zanim zawodnik mieszanych sztuk walki dołączył do KSW, zdobył tytuł mistrza federacji TFL w średniej wadze. Po raz pierwszy w zawodowej walce MMA zaprezentował się w 2015 roku. Trzeba przyznać, że jego występy prawie zawsze wiążą się ze spektakularnym widowiskiem.

Po jego myśli przebiegały także walki o obronę pasa, którego jest posiadaczem. Na chwilę obecną, bilans walk Cezarego Kęsika wynosi 13, z czego z oktagonu wyszedł niepokonany aż 12 razy. Co więcej, swoich przeciwników znokautował aż 9 razy.

Cezary Kęsik KSW
Cezary Kęsik

Cezary Kęsik: KSW

Kęsik z federacją KSW związał się kontraktem w 2019 roku. Jego debiut jak najbardziej należy zaliczyć do udanych wystąpień. Natomiast na trzeciej gali z jego udziałem, do swojego konta sportowiec dopisał pierwszą porażkę.

31-latek po raz kolejny zawalczy na gali KSW 64, która odbędzie się 23 października 2021 roku. Już wtedy, jego rywalem w oktagonie będzie Marcin Krakowiak. Co ciekawe, oponent Kęsika to finalista programu Tylko jeden – emitowanego na antenie Polsatu.

Cezary Kęsik: Instagram

Zawodnik mieszanych sztuk walki prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kesik_mma. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 6,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry