Alberto Simao: [wiek, kariera, High League, Instagram]

28 kwietnia 2022
Przez: : KS

Alberto Simao to raper, któremu udało się zasłynąć wśród grupy polskich odbiorców. Niebawem, będziemy mieli okazję zobaczyć go w nowej roli – oktagonie na gali High League. Na ten moment czekało wielu fanów artysty. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Alberto: kim jest?

Nie da się ukryć, że Alberto jest jednym z najbardziej intrygujących raperów na chwilę obecną w Polsce. Z informacji zamieszczonych w sieci, możemy dowiedzieć się, że urodził się 7 lipca 1993 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 28 lat. Wiadomo również, że urodził się w Moskwie, choć ma korzenie angolskie. W Polsce, a konkretnie Warszawie mieszka od najmłodszych lat.

Wiadomo, że jego brat Josef Bratan również zajmuje się muzyką. Niejednokrotnie współpracowali przy projektach oraz nagrywali z innymi artystami. Wokół osoby Alberto pojawiały się również kontrowersje. Mianowicie, pewnego razu miał problem z prawem na granicy polsko-niemieckiej. Na planie jednego z teledysków, które powstawały do jego utworów został niemal postrzelony.

Alberto High League
Alberto zadebiutuje na High League 3

Zobacz także: Co wiemy o Roburze z WK?

Alberto Simao: kariera

Alberto swoją przygodę z muzyką rozpoczął pod innym pseudonimem. Mianowicie, pierwsze kawałki jego autorstwa pojawiły się w 2011 roku. Niestety, w tym czasie nie odniósł dużego sukcesu.

Dużo głośniej zaczęło się robić o nim głośno, kiedy wziął udział w akcji #hot16challange. Wtedy rozpoczął współpracę z Malikiem Montaną i związał się z wytwórnią GM2L.  Na przestrzeni lat współpracował z najgłośniejszymi nazwiskami w polskim rapie. Sam także wydał utwory, które zyskały ogromną popularność.

Raper zadebiutuje w oktagonie federacji High League. Na ten moment czekał nie tylko on, ale także jego fani. Podczas gali High League 3 zmierzy się z Marcinem Dubielem.

Alberto: Instagram

Profil Alberto na Instsgramie wszyscy zainteresowani mogą znaleźć pod nazwą @alberto_blackboy_. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 188 tysięcy użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej