Robert Orzechowski: [Robur WK, wiek, High League, Instagram]

26 kwietnia 2022
Przez: : KS

Robert Orzechowski to jeden z członków grupy Warszawski Kos, która cieszy się ogromną sympatią internautów. W sieci działają już od wielu lat, co pozwoliło im zdobyć szerokie grono odbiorców. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Robert Orzechowski: wiek

Orzechowski w sieci jest dużo bardziej znany jako Robur. Z informacji dostępnych w sieci, możemy dowiedzieć się, że urodził się w 1988 roku. W związku z tym, w 2022 roku skończy 34 lata. Wiele osób zastanawia się również, ile ma wzrostu. Okazuje się, że mężczyzna mierzy około 180 cm. Natomiast, waga sportowca zależy od tego, w jakim momencie cyklu treningowego się znajduje. Zazwyczaj oscyluje wokół 95 kg.

Fani grupy Warszawski Koks interesują się również życiem prywatnym jej członków. Serce popularnego Robura jest już zajęte. Otóż, jest on w związku z Natalią Nalepą. Para często publikuje wspólne zdjęcia w sieci. Często razem spędzają czas na treningach.

Robert Orzechowski
Robert Orzechowski

Zobacz także: Co wiemy o Owcy z WK?

Robur Warszawski Koks

Robur z grupą Warszawski Koks jest związany już od wielu lat. Oprócz niego, do WK należą również Owca, Ponczek oraz Saker. Panowie nagrywają wspólnie filmy, które później publikują na swoim kanale na Youtube. Ich tematyka jest zróżnicowana, znajdziemy tam zarówno typowo sportowe treści, ale także challange i różnego rodzaju wywzania.

Robert Orzechowski zadebiutuje niebawem na gali High League 3. Co ciekawe, już dwoje kolegów z jego teamu ma za sobą pierwszą walkę. Jego przeciwnikiem w oktagonie będzie nie byle kto. Mianowicie, Robur zawalczy z Hardkorowym Koksem. Ich starcie odbędzie się już 4 czerwca 2022 roku. Jak myślicie, uda mu się pokonać rywala?

Robert Orzechowski: Instagram

Robur prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @robercik_dynamit. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 283 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej