Aleksander Milwiw-Baron: [wiek, zespół, partnerka, Instagram]

17 marca 2020
Przez: : KS

Aleksander Milwiw-Baron cieszy się dużą popularnością w polskim show biznesie. Mężczyzna słynie również tego, że bardzo często obraca się w gronie pięknych kobiet. Sprawdźmy, co wiadomo na temat muzyka, jego kariery oraz życia prywatnego.

Aleksander Milwiw-Baron: wiek

Artysta pochodzi z Wrocławia. Urodził się 13 grudnia 1983 roku, a więc ma 37 lat. Dorastał z dwójką rodzeństwa. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu oraz II stopnia w klasie saksofonu. Oprócz tego, gra także na gitarze. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego.

Aleksander Milwiw-Baron: Afromental

Mimo, że podczas swojej kariery współpracował z wieloma artystami, największą popularność przyniósł mu zespół Afromantal. Powstał w 2004 roku z inicjatywy pięciu młodych muzyków. Dotychczas wydali pięć albumów. Bezsprzecznie za ich największe hity możemy uznać ,,Pray 4 Love”, ,,Radio Song”, ,,Zaufaj” oraz ,,Rock&Rollin’ Luv”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝕬𝖑𝖊𝖐𝖘𝖆𝖓𝖉𝖊𝖗 𝕸𝖎𝖑𝖜𝖎𝖜-𝕭𝖆𝖗𝖔𝖓 (@alekbaron)

Aleksander Milwiw-Baron: partnerki

O romansie tej pary media spekulowały już od jakiegoś czasu. Jednakże, żadne z nich nie chciało potwierdzić informacji o ich relacji. W końcu, Blanka Lipińska, autorka książki ,,365 dni”, zdradziła, że tworzą parę. Mimo, że ich drogi ostatecznie się rozeszły, oboje zapewniają, że pozostają w dobrych relacjach. W przeszłości muzyk był związany między innymi z Julią Wieniawą, Aleksandrą Szwed oraz był zaręczony.

Niedawno Baron potwierdził swój związek z modelką Sandrą Kubicką.

Zobacz także: Baron i Kubicka są parą.

Aleksander Milwiw-Baron: The Voice

Z kolegą z zespołu Tomaszem Lachem, Baron zasiada w jury jednego z najpopularniejszych muzycznych show w Polsce. W ,,The Voice” mieli okazję sprawdzić się zarówno w edycji dla dzieci, jak i dorosłych uczestników. Trzeba przyznać, że ich drużyna cieszy się zawsze dużą popularnością wśród początkujących wokalistów.

Aleksander Milwiw-Baron : Instagram

Jego konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @alekbaron. Na chwilę obecną obserwuje go ponad 334 tysiące użytkowników tego serwisu. Mężczyzna zamieszcza tam dużo zdjęć oraz relacji nie tylko z projektów, w których bierze udział, ale również z życia prywatnego.

źródło: Instagram Barona

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej