Sandra Kubicka i Baron potwierdzili związek! Opublikowali rozczulające wpisy!

Słowa kluczowe:
BaronInstagramsandra kubicka
12 października 2021
Przez: : W.M.

Chociaż przez pewien czas Sandra Kubicka i Baron nie potwierdzali, że są razem, w końcu zdradzili, jaka jest prawda. Kochankowie opublikowali w mediach społecznościowych romantyczne wpisy.

Kubicka o nowym partnerze

O tym, że Sandra Kubicka i Alek Baron się spotykają, media spekulują już od kilku tygodniu. Modelka potwierdziła, że po sercowych rozterkach, w końcu jest szczęśliwie zakochana. Sandra w jednym z ostatnich wywiadów, którego udzieliła, przyznała, że oszalała na punkcie swojego nowego partnerka i dodała, ze ten związek jest inny niż poprzednie, gdyż nie jest medialny.

Jestem zakochana na maksa i nigdy nie miałam tak spokojnej miłości jak teraz. Tego się nie będzie już długo dało ukryć, bo już i tak wszyscy gadają o tym i wiedzą, tylko nie medialnie. Pewnie gdzieś nas wyhaczycie.” – powiedziała kiedyś w rozmowie z JastrząbPost

Chociaż zarówno Kubicka jak i Baron nie przyznali publicznie, ze są razem, wyręczyła ich w tej kwestii Blanka Lipińska, która niegdyś spotykała się z muzykiem.

Zobacz także: Lipińska o nowym związku Barona.

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka od kilku lat na stałe zadomowiła się w polskim show-biznesie. Mimo że teraz modelka stara się chronić prywatność swojego nowego związku, niegdyś często pokazywała swoich partnerów. Jak sama przyznała, gdy tylko afiszowała swoje życie uczucie, momentalnie jej związki zaczęły się psuć. Co więcej, Sandra aż dwukrotnie odwoływała swój ślub.

Tym razem modelka oficjalnie potwierdziła wszystkie doniesienia, publikując w mediach społecznościowych romantyczny wpis, w którym czytamy:

“Alek jest najcudowniejszym mężczyzną jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy.”

Na romantyczny wpis zdecydował się również Baron, który napisał:

“Bonnie and Clyde 💞 Tak wygląda szczęście, przyjaźń, radość, pasja, spokój, miłość ✨Dziękuję, że Jesteś”

Sandra Kubicka i Alek Baron

Kibicujecie Sandrze i Alkowi?

źródło: Instagram Barona / Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej