Aleksander Sikora [wiek, Instagram, dziewczyna, kariera]

9 sierpnia 2019
Przez: : KS

Aleksander Sikora to prowadzący porannego programu emitowanego na antenie TVP2. Dziennikarz od razu przypadł do gustu telewidzom, a zwłaszcza ich żeńskiej części. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej, koniecznie sprawdźcie najważniejsze informacje.

Aleksander Sikora: wiek

Aleksander Sikora urodził się 25 czerwca 1990 roku. Pochodzi z Krakowa i tam też dorastał. Ukończył Uniwersytet Jagielloński. Natomiast praca w telewizji nie jest mu obca już od wielu lat. Również rola prowadzącego to też znany przez niego temat, gdyż wcześniej współpracował z muzycznymi stacjami telewizyjnymi takimi jak VIVA Polska, MTV Polska oraz 4fun TV.

Zobacz także: Co wiemy o Adamie Borowiczu?

Aleksander Sikora: dziewczyna

Wszystkie fanki przystojnego dziennikarza zastanawiają się, czy jest on aktualnie z kimś związany. Niestety, na próżno szukać w sieci informacji na ten temat. Mimo, że jest bardzo aktywny na różnych serwisach społecznościowych, jego życie prywatne pozostaje zagadką.

Często można zobaczyć go w towarzystwie Małgorzaty Tomaszewskiej, z którą prócz spraw zawodowych na pewną łączy go sympatia.

Aleksander Sikora
Olek Sikora brał udział w programie Dance Dance Dance.

Aleksander Sikora: Pytanie na śniadanie

Program Pytanie na śniadanie towarzyszy telewidzom już od wielu lat. W maju 2019 roku, jako gospodarz programu zadebiutował właśnie Sikora. Był on już wtedy znany jako ekspert od show biznesu, który pojawiał się jako gość. Co więcej, można było oglądać go także podczas wspólnej pracy z Mateuszem Szymkowiakiem, kiedy zdradzali kulisy Wakacyjnej Trasy Dwójki. Wziął również udział w programie Dance dance dance.

Olek Sikora coraz częściej pojawia się także w roli konferansjera i prowadzącego wydarzenia emitowane w telewizji. Oprócz tego, jesienią 2021 roku zadebiutuje jako prowadzący program The Voice od Poland.

https://www.instagram.com/p/CGhOSc_DxDu/

Aleksander Sikora: Instagram

Prezenter prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @oleksikora. Obserwuje go 49 tysięcy internautów. Jednakże, jesteśmy przekonani, że z biegiem czasu liczba wzrośnie z dnia na dzień. Wśród zdjęć, jakie tam dodaje znajdziemy piękne, wakacyjne widoki, fotografie z imprez, które prowadzi oraz liczne selfie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej