Aleksandra Adamska: [wiek, filmy, Królestwo kobiet, partner, Instagram]

30 października 2020
Przez: : KS

Aleksandra Adamska to jedna z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Na swoim koncie ma już role w szeroko komentowanych produkcjach. Jeśli chcecie poznać ją lepiej i dowiedzieć się, co wiadomo o jej karierze oraz życiu prywatnym, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Aleksandra Adamska: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że aktorka urodziła się 15 czerwca 1990 roku. W związku z czym, ma 31 lat. Oprócz tego, wiadomo również, że pochodzi z Katowic. Po ukończeniu jednego z katowickich liceów ogólnokształcących, udała się na studia do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie o specjalizacji wokalno-aktorskiej.

Co ciekawe, przez wiele lat związana była z zespołem tańca folklorystycznego, z którym występowała nie tylko w krajach polskich, ale także zagranicznych.

View this post on Instagram

A post shared by Ola Adamska (@olaadamska)

Zobacz także: Co wiemy o aktorce Jolancie Fraszyńskiej?

Aleksandra Adamska: filmy

Swoją przygodę z polską sceną muzyczną zaczęła od epizodycznych roli w produkcjach telewizyjnych. Następnie, między innymi zagrała w serialach O mnie się nie martw, Diagnoza oraz Szadź. Widzowie filmów kinowych mogą kojarzyć ją z Miłość jest wszystkim i Atak paniki. Oprócz tego, regularnie występuje na deskach różnych polskich teatrów.

Królestwo kobiet to serial, który emitowany był na antenie TVN. W główne bohaterki prócz Adamskiej wcielają się: Karolina Gruszka, Gabriela Muskała oraz Krystyna Janda. Trzeba przyznać, że produkcja zapowiada się naprawdę interesująco.

Aleksandra Adamska aktorka
Aleksandra Adamska

Aleksandra Adamska: partner

Aktorka należy do grona osób znanych, które rzadko dzielą się swoim życiem prywatnym publicznie. Niestety, nie wiadomo, czy jej serce udało się zając już jakiemuś mężczyźnie, mimo, że w sieci pojawiały się plotki o jej rzekomym romansie z kolegą z planu Marcinem Korczem. Jednakże, ani ona, ani aktor nie skomentowali tych informacji.

Aleksandra Adamska: Instagram

Adamska prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @olaadamska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam już ponad 65 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej