Połącz się z nami

Aleksandra Adamska: [wiek, filmy, Królestwo kobiet, partner, Instagram]

Opisy gwiazd

Aleksandra Adamska: [wiek, filmy, Królestwo kobiet, partner, Instagram]

Aleksandra Adamska to jedna z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Na swoim koncie ma już role w szeroko komentowanych produkcjach. Jeśli chcecie poznać ją lepiej i dowiedzieć się, co wiadomo o jej karierze oraz życiu prywatnym, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Aleksandra Adamska: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że aktorka urodziła się 15 czerwca 1990 roku. W związku z czym, ma 30 lat. Oprócz tego, wiadomo również, że pochodzi z Katowic. Po ukończeniu jednego z katowickich liceów ogólnokształcących, udała się na studia do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie o specjalizacji wokalno-aktorskiej. Co ciekawe, przez wiele lat związana jest z zespołem tańca folklorystycznego, z którym występowała nie tylko w krajach polskich, ale także zagranicznych.

Aleksandra Adamska: filmy

Swoją przygodę z polską sceną muzyczną zaczęła od epizodycznych roli w produkcjach telewizyjnych. Następnie, między innymi zagrała w serialach ,,O mnie się nie martw’’, ,,Diagnoza’’ oraz ,,Belle Epoque’’. Widzowie filmów kinowych mogą kojarzyć ją z ,,Miłość jest wszystkim’’ i ,,Atak paniki’’. Oprócz tego, regularnie występuje na deskach różnych polskich teatrów.

Aleksandra Adamska: ,,Królestwo kobiet’’

,,Królestwo kobiet’’ to nowy serial, który od jakiegoś czasu możemy już oglądać na antenie TVN. W główne bohaterki prócz Adamskiej wcielają się: Karolina Gruszka, Gabriela Muskała oraz Krystyna Janda. Trzeba przyznać, że produkcja zapowiada się naprawdę interesująco.

Aleksandra Adamska: partner

Aktorka należy do grona osób znanych, które rzadko dzielą się swoim życiem prywatnym publicznie. Niestety, nie wiadomo, czy jej serce udało się zając już jakiemuś mężczyźnie, mimo, że w sieci pojawiały się plotki o jej rzekomym romansie z kolegą z planu Marcinem Korczem. Jednakże, ani ona, ani aktor nie skomentowali tych informacji.

Aleksandra Adamska: Instagram

Adamska prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @olaadamska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam już ponad 53 tysiące użytkowników.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry