Jolanta Fraszyńska: [wiek, kariera, mąż, dzieci, Instagram]

5 września 2021
Przez: : KS

Jolanta Fraszyńska to polska aktorka, która w branży filmowej swoją karierę zaczynała już wiele lat temu. Pomimo, że aktualnie przed kamerami nie pojawia się tak często, jak kiedyś i tak cieszy się dużą sympatią widzów. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Jolanta Fraszyńska: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że aktorka urodziła się 14 grudnia 1968 roku. W związku z tym, nietrudno obliczyć, że na chwile obecną ma 52 lata. Pochodzi z Mysłowic, gdzie dorastała z matką, ojczymem i starszą siostrą.

Okazuje się, że zdolności artystyczne okazywała już w wieku dziecięcym. Wtedy też należała do zespołu wokalno-tanecznego. Kobieta zdawała maturę w studium Wychowania Przedszkolnego. Jednakże, następnie zdecydowała się na studia we wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

Zobacz także: Co wiemy o Adamie Borowiczu?

Jolanta Fraszyńska: kariera

Aktorka niedługo po studiach zaczęła występować na deskach teatrów. Współpracowała z jednymi z najwybitniejszych reżyserów ostatnich lat. Nie oznacza to, że nie grała także w filmach i serialach. Jedną z najbardziej kojarzących się z nią ról jest Monika Zybert w Na dobre i na złe.

Oprócz tego, Fraszyńska na swoim koncie ma role w filmach: Skazany na bluesa, Sto minut wakacji oraz Killer-ów 2-óch. Aktorka zagrała także w serialach: Leśniczówka, Hotel pod żyrafą i nosorożcem i M jak miłość.

Co ciekawe, kobieta zasiadła także w jury w jednej z edycji programu Taniec z gwiazdami. Kobieta brała także udział w kilku kampaniach społecznych.

Jolanta Fraszyńska aktorka
Aktorka Jolanta Fraszyńska.

Jolanta Fraszyńska: mąż

Okazuje się, że aktorka była dwukrotnie mężatką. Jej pierwszym partnerem życiowym był także aktor Roberto Gonera. Owocem ich związku jest córka Nastazja. Następnie wyszła za operatora Grzegorza Kuczeriszka. Z nim ma córkę Anielę.

Aktualnie, Fraszyńska jest narzeczoną fizjoterapeuty Tomasza Zielińskiego.

Jolanta Fraszyńska: Instagram

Jolanta Fraszyńska prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @fraszyn_ska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 29,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej