Aleksandra Gronowska: [wiek, Miss Polski, partner, Instagram]

13 lipca 2022
Przez: : M.J

Aleksandra Gronowska to jedna z pięknych finalistek, która stanie do walki o tytuł najpiękniejszej Polki w konkursie Miss Polski 2022. Czy jej się to uda? Tego dowiemy się już niebawem. Sprawdźmy jednak co wiadomo na temat jej życia prywatnego i zawodowego.

Aleksandra Gronowska: wiek

Aleksandra ma 27 lat. Studiowała finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła również studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS. Pomimo trzech dyplomów Aleksandra nie zamierza zwalniać i już niebawem chce iść na kolejne studia.

Aleksandra zdobyła wykształcenie z zakresu finansów i rachunkowości. Od drugiego roku pracowała w zawodzie. Choć była pewna, że będzie zajmowała się tym na dłużej jednak w jej życiu pojawiła się szansa by podjąć pracę w telewizji. Przez pewien czas łączyła obie, jednak na dłuższą chwilę było to zbyt wymagające. Zdecydowała się zaryzykować, a dziś jest dumna ze swojej decyzji.

„Moją pasją od dawna jest dziennikarstwo, obecnie pracuję w telewizji. Swoją przyszłość wiążę z mediami, chciałabym poprowadzić autorski program o sztuce.” – przyznała w jednym z wywiadów.

Dodatkowo interesuje się sztuką.

Aleksandra Gronowska: Miss Polski

Aleksandra jest jedną z finalistek wyborów Miss Polski 2022. 17 lipca stanie do walki wraz z 24 innymi, pięknymi kandydatkami o tytuł najpiękniejszej kobiety w naszym kraju. Jak sobie poradzi? Tego dowiemy się już niebawem.

Aleksandra Gronowska
Aleksandra Gronowska

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Natalia Konofalska?

Aleksandra Gronowska: partner

Ze zdjęć i informacji zamieszczonych w sieci nie wiadomo, czy serce Aleksandry jest obecnie zajęte.

Aleksandra Gronowska: Instagram

Aleksandra prowadzi z wielką aktywnością swój profil w mediach społecznościowych. Znajdziecie ją pod nazwą @aleksandra.gronowska.

Finalistka Miss Polski 2022 zdobyła już ponad 4 tysiące obserwatorów. Jesteśmy jednak pewni, że po udziale w konkursie piękności grono to powiększy się.

Źródło: Instagram Miss Polski, Aleksandry Gronowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej