Natalia Konofalska: [wiek, Miss Polski, Instagram]

12 lipca 2022
Przez: : KS

Natalia Konofalska to jedna z uczestniczek konkursu Miss Polski 2022, która ma okazję zdobyć tytuł najpiękniejszej Polki w kraju. Zanim jednak stanie do rywalizacji z pozostałymi uczestniczkami, sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Natalia Konofalska: wiek

Z informacji, do których można dotrzeć w sieci dowiadujemy się, że Natalia ma 23 lata. Pochodzi z województwa mazowieckiego, a konkretnie Płońska. Aktualnie, jej codzienność w znacznym stopniu zajmują studia. Mianowicie, jest studentką czwartego roku na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Finalistka konkursu Miss Polski 2022 zdradziła, że jest fanką szybkiej jazdy samochodem. Zdarza się nawet, że aby odreagować specjalnie wybiera się na tor wyścigowy. Swoich sił próbowała także w driftingu.

Natalia sama o sobie mówi, że jest nieuleczalną romantyczką. Oprócz mody, interesuje się sportem i projektowaniem wnętrz. Jej ulubionym gatunkiem muzycznym jest pop. Najczęściej słucha utworów Sanah.

Co ciekawe, mama Natalii w młodości także brała udział w konkursach piękności. Dziewczyna postanowiła, że pójdzie w jej ślady i sprawdzi, jakie emocje towarzyszyły jej na scenie. W przyszłości chciałaby zamieszkać w egzotycznym miejscu i poznawać tamtejszą codzienność. Koniecznie w towarzystwie ukochanych osób.

Natalia Konofalska miss
Natalia Konofalska

Zobacz także: Co wiemy o Agacie Wdowiak Miss Polski 2021?

Natala Konofalska: miss

Okazuje się, że Natalka ma już za sobą udział w konkursach piękności. Mianowicie, była III Wicemiss Warszawy 2019 i I Wicemiss Mazowsza 2022. Sama przyznaje, że to jedne z największych osiągnięć w jej życiu.

W finale konkursu Miss Polski 2022 będziemy mieli okazję oglądać ją już 17 lipca. Tego dnia 24 piękne kandydatki będą rywalizować o tytuł najpiękniejszej kobiety w Polsce. Jak oceniacie szanse Natalii na zdobycie korony?

Natalia Konofalska: Instagram

Finalistka konkursu Miss Polski 2022 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @nataliakonofalska. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 35,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej